Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Elektromechanik

Multilayer Pipe Company Sp. z o. o.

Strzelin

38 dni temu

MULTILAYER PIPE COMPANY to firma produkcyjna działająca od 20 lat w Pęczu koło Strzelina. Nasze rury instalowane są wewnątrz budynków na całym świecie w systemach ogrzewania, chłodzenia, transportu wody pitnej i sanitarnej.

Już czas pomyśleć o związaniu Twojej przyszłości zawodowej
z firmą Multilayer Pipe Company Spółka z o.o.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na odpowiedzialne stanowisko w dziale utrzymania ruchu:

Główne zadania na stanowisku Elektromechanik:

  • bieżący nadzór nad prawidłowym działaniem maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • wykonywanie okresowych przeglądów prewencyjnych maszyn i urządzeń,
  • sprawne identyfikowanie i usuwanie awarii,
  • udział w projektach związanych z uruchomianiem nowych urządzeń bądź rekonfiguracji istniejących,
  • wykonywanie prac konserwacyjnych w zakresie mechaniki.

Od idealnego kandydata na to stanowisko wymagamy:

  • wykształcenia średniego o profilu elektrycznym lub mechanicznym,
  • wiedzy z zakresu elektroniki i mechaniki,
  • uprawnień SEP E 1kV,
  • umiejętności diagnozowania przyczyn awarii,
  • chęci do zdobywania wiedzy i doświadczenia zawodowego w nowoczesnym przedsiębiorstwie produkcyjnym.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w nowoczesnym przedsiębiorstwie oraz możliwość rozwoju zawodowego w warunkach zaawansowanej technologii,
  • pracę w systemie jednozmianowym,
  • liczne benefity pracownicze.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Multilayer Pipe Company Sp. z o.o. moich danych osobowych wskazanych w przesłanych przeze mnie dokumentach dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.”

Pełną treść klauzuli informacyjnej dostępna jest TUTAJ.

Poznaj stanowisko: Elektromechanik
Zadaniem elektromechanika w najszerszym ujęciu jest projektowanie, wykonywanie, obsługa i naprawa urządzeń elektrycznych różnego rodzaju – począwszy od sprzętów domowych AGD i RTV, poprzez instalacje elektryczne w samochodzie, na zaawansowanych maszynach i urządzeniach specjalistycznych kończąc. W branży motoryzacyjnej, elektromechanik zajmuje się jednak głównie badaniem i analizowaniem stanu technicznego ...
Praca Elektromechanik