Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Elektromonter AKPiA

FOSFAN S.A.

Szczecin

26 dni temu

Ogłoszenie numer: 3347612, z dnia 2020-06-14

Znany i ceniony producent nawozów rolniczych i ogrodniczych poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: zachodniopomorskie / Szczecin

Opis stanowiska

  • konserwacja i naprawa urządzeń wagowych i pakowaczek;
  • konserwacja i naprawa układów automatyki pomiarowej, układów sterowania i regulacji;
  • konserwacja i naprawa sieci komputerowej i telefonicznej;
  • konserwacja i naprawa instalacji sprężonego powietrza i układów pneumatyki;
  • zapewniamy przeszkolenie wstępne w początkowym okresie zatrudnienia, niezbędne narzędzia pracy;
  • po okresie próbnym praca w trybie zmianowym.

Wymagania

  • wykształcenie o profilu elektrycznym lub o profilu technicznym oraz wiedza z zakresu elektryki/automatyki;
  • świadectwo kwalifikacyjne E1 do 1kV;
  • umiejętność czytania rysunków technicznych i schematów elektrycznych;
  • doświadczenie w branży elektrycznej lub AKPiA będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego dzięki szkoleniom
  • atrakcyjny pakiet socjalny

Poznaj

IN AUDITO Media, Recruiting & Service GmbH

Poznaj stanowisko: Elektromonter
Elektromonter jest osobą odpowiedzialną za montaż i bieżące serwisowanie urządzeń elektrycznych, obecnych na terenie zakładu lub przedsiębiorstwa. Osoba zatrudniona na tym stanowisku sprawuje nadzór nad poprawnym funkcjonowaniem wszelkich instalacji elektrycznych, funkcjonujących w podległym mu miejscu pracy. Elektromonter zazwyczaj specjalizuje się w obsłudze i serwisowaniu konkretnej gamy urządzeń, wykorzystywanych w danej ...
Praca Elektromonter