Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Elektromonter – praca na liniach napowietrznych
innogy Stoen Operator Sp. z o.o.
Warszawa
pracownik fizyczny
pełny etat
umowa o pracę
41 dni temu

innogy Stoen Operator to lider na energetycznym rynku warszawskim w obszarze zarządzania siecią elektroenergetyczną. Dostarczamy energię do ponad miliona Klientów!

Miejsce pracy: Warszawa
Zadania
  • naprawy i konserwacje urządzań elektroenergetycznych  (nN/SN/WN)
  • instalacja urządzeń elektroenergetycznych
  • usuwanie awarii
  • aktualizacja dokumentacji techniczno-eksploatacyjnej
  • współpraca z Klientem
Oczekiwania:
  • wykształcenie średnie lub zawodowe – elektryczne/elektroenergetyczne
  • doświadczenie w pracy związanej z energetyką
  • umiejętność czytania schematów technicznych
  • znajomość budowy oraz zasad działania urządzeń elektroenergetycznych
  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości ( w tym dużych wysokościach)
  • brak przeciwskazań do pracy w terenie, w zmiennych warunkach atmosferycznych
  • nastawienie na  współpracę
#To jasne, że dla Ciebie mamy
  • dwie premie w roku
  • kartę żywieniową zasilaną co miesiąc
  • dwa dodatkowe dni wolne
  • extra gotówkę na święta dla pracowników i podarunki dla dzieci
  • dofinansowanie do wypoczynku Twojego i Twojego dziecka

Ponadto dla Ciebie mamy:

kartę multisport, opiekę medyczną, sekcje sportowe, konkursy pracownicze

Poznaj

Dlaczego warto wybrać innogy Stoen Operator?

innogy Stoen Operator to lider na energetycznym rynku warszawskim w obszarze zarządzania siecią elektroenergetyczną. Dostarczamy energię do ponad miliona Klientów!

Proces rekrutacji w innogy Stoen Operator

Krok Analiza CV
Krok Kontakt telefoniczny
Krok Spotkanie
Krok Witaj w innogy!