Elektromonter (utrzymanie ruchu, serwis)

Grupa ERBUD

Poznań

70 dni temu

Dynamicznie rozwijająca się Firma świadcząca usługi serwisowo - remontowe dla energetyki
i przemysłu, należąca do Grupy Erbud Industry, Poszukuje rzetelnych osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań
Opis stanowiska:
  • Praca w branży energetycznej i przemysłowej
  • Konserwacja, naprawa, remonty urządzeń i instalacji elektroenergetycznych, rozdzielni elektrycznych, transformatorów, silników
Wymagania:
  • Wykształcenie min. średnie techniczne (mechanika, elektryka, automatyka lub pokrewne)
  • Znajomość zagadnień z zakresu mechaniki maszyn, hydrauliki, pneumatyki
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Mile widziane uprawnienia grupy I do 1 kV
  • Zaangażowanie
  • Odpowiedzialność

Oferujemy:
  • opiekę medyczną
  • naukę języków obcych
  • dofinansowanie do pakietów sportowych
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne wynagrodzenie
Prosimy o dołączanie do aplikacji klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych widocznej po kliknięciu przycisku APLIKUJ.

Poznaj

Grupa ERBUD

Dlaczego warto?

Grupa Erbud jest jedną z pięciu największych grup budowlanych na polskim rynku. Erbud posiada doświadczoną, wysoko wykwalifikowaną kadrę inżynierów i specjalistów. Od 2007 r. Grupa działa na rynku polskim oraz na rynkach innych krajów Unii Europejskiej. Rocznie realizuje projekty o wartości ok. 2 mld zł. Do najbardziej prestiżowych inwestycji powstałych w ostatnim czasie należą: Hala Koszyki, Galeria Młociny w Warszawie, Centrum Medycyny Inwazyjnej Akademii Medycznej w Gdańsku czy Szpital Przylądek Nadziei we Wrocławiu. ERBUD – ODPOWIEDZIALNY, INNOWACYJNY I BEZPIECZNY PARTNER

Proces rekrutacji

KrokPrzesłanie CV
KrokAnaliza CV
KrokKrótka rozmowa telefoniczna
KrokRozmowa rekrutacyjna
KrokDecyzja o zatrudnieniu
Poznaj stanowisko: Elektromonter
Elektromonter jest osobą odpowiedzialną za montaż i bieżące serwisowanie urządzeń elektrycznych, obecnych na terenie zakładu lub przedsiębiorstwa. Osoba zatrudniona na tym stanowisku sprawuje nadzór nad poprawnym funkcjonowaniem wszelkich instalacji elektrycznych, funkcjonujących w podległym mu miejscu pracy. Elektromonter zazwyczaj specjalizuje się w obsłudze i serwisowaniu konkretnej gamy urządzeń, wykorzystywanych w danej ...
Praca Elektromonter