Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Elektromonter

innogy Stoen Operator

Warszawa

33 dni temu

#TOJASNE
że mamy dla Ciebie
  • umowę o pracę
  • atrakcyjny pakiet wynagrodzeń
  • 2 premie w roku
  • kartę żywieniową zasilaną co miesiąc
  • dodatkowe 2 dni wolne w roku
  • opiekę medyczną
  • kartę multisport
  • dofinansowanie do wypoczynku Twojego i Twojego dziecka
  • sekcje sportowe (squash, piłkę nożną, smocze łodzie)
  • bony świąteczne oraz paczki dla dzieci
Dołącz do innogy!

Należymy do czołówki największych firm energetycznych w Europie.

innogy to kreatywne i elastyczne podejście do potrzeb energetyczne w firmach i domach.

Jesteś gotowy na zmiany i szukasz pracy w zaufanym, skutecznym i pełnym pasji zespole?

Nie mogłeś trafić lepiej. Poznaj nas!

Miejsce pracy: Warszawa
Poznaj zadania, jakie mamy dla Ciebie!
  • wykonywanie konserwacji, napraw, remontów oraz pomiarów sieci i urządzań elektroenergetycznych niskiego, średniego i wysokiego napięcia (nN/SN/WN) lub układów pomiarowych
  • instalowanie urządzeń elektroenergetycznych w ramach eksploatacji, naprawy lub inwestycji
  • usuwanie awarii aparatury, instalacji, sieci i urządzań elektroenergetycznych
  • aktualizowanie dokumentacji techniczno-eksploatacyjnej
  • współpraca z Klientem

Kogo szukamy?

Osoby, która:

  • posiada wykształcenie średnie lub zawodowe – elektryczne/elektroenergetyczne
  • ma doświadczenie w pracy związanej z elektryką lub energetyką
  • posiada umiejętność czytania schematów technicznych, zna budowę oraz zasady działania urządzeń elektroenergetycznych
  • nie ma przeciwwskazań do pracy na wysokości
  • ceni współpracę i nie obawia się kontaktu z Klientem
#TOJASNE

Poznaj stanowisko: Elektromonter

Elektromonter, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą odpowiedzialną za montaż i bieżące serwisowanie urządzeń elektrycznych, obecnych na terenie zakładu lub przedsiębiorstwa. Osoba zatrudniona na tym stanowisku sprawuje nadzór nad poprawnym funkcjonowaniem wszelkich instalacji elektrycznych, funkcjonujących w podległym mu miejscu pracy. Elektromonter zazwyczaj specjalizuje się w obsłudze i serwisowaniu konkretnej gamy ...
Elektromonter Praca Elektromonter