Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Elektromonter

EL - INSTAL

Łódź

3 dni temu

Jesteśmy, firmą działająca na rynku robót elektrycznych od 1983 r. w zakresie wykonawstwa, modernizacji i odtwarzania instalacji elektrycznych. Działalność nasza dotyczy szeroko pojętych instalacji średniego i niskiego napięcia, trafostacji, urządzeń automatyki oraz instalacji teletechnicznych i alarmowych. Posiadamy także rozwinięty dział projektowo-konstrukcyjny rozdzielni i szaf sterowniczych.

Obecnie, wobec ciągłego rozwoju, przy realizacji wielu projektów budowlanych poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź
Opis stanowiska:
  • Zapraszamy do aplikowania kandydatów z Łodzi i województwa łódzkiego
  • Montaż instalacji elektrycznych, opraw, gniazd, szaf sterowniczych
  • Konserwacja sprzętu
  • Doświadczenie mile widziane
Wymagania:
  • Wykształcenie zawodowe z zakresu instalacji elektrycznych,
  • Uprawnienia SEP,
  • Wykształcenia minimum zasadniczego
  • Dokładności i sumienności
  • Dyspozycyjności
Oferujemy:
  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Możliwość rozwoju,
  • Wynagrodzenie obejmujące pensję podstawową + premię

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie ofert na nasz adres:

EL – INSTAL
Łódź, ul. Niciarniana 47,
tel: 0 42 672 44 91,92, 693 124 405

lub za pomocą

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez EL-INSTAL Jan Drozdowski z siedzibą w Łodzi (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

Informujemy, że Administratorem danych jest EL-INSTAL Jan Drozdowski z siedzibą w Łodzi przy ul. A. Sacharowa 95/2. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Poznaj stanowisko: Elektromonter

Elektromonter, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą odpowiedzialną za montaż i bieżące serwisowanie urządzeń elektrycznych, obecnych na terenie zakładu lub przedsiębiorstwa. Osoba zatrudniona na tym stanowisku sprawuje nadzór nad poprawnym funkcjonowaniem wszelkich instalacji elektrycznych, funkcjonujących w podległym mu miejscu pracy. Elektromonter zazwyczaj specjalizuje się w obsłudze i serwisowaniu konkretnej gamy ...
Elektromonter Praca Elektromonter

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest EL - INSTAL.