Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Elektromonter

Wojskowe Zakłady Elektroniczne S.A.

Zielonka

21 dni temu

Ogłoszenie numer: 2646644, z dnia 2019-09-23

Wojskowe Zakłady Elektroniczne S.A. zajmują się produkcją, modernizacją oraz remontami sprzętu wojskowego. Specjalizują się w zakresie projektowania, produkcji i remontu sprzętu w dziedzinach:

  • rozpoznania i walki radioelektronicznej
  • dowodzenia i łączności
  • obrony powietrznej
  • elektroniki specjalnej

Miejsce pracy: mazowieckie / Zielonka

Opis stanowiska

  • wykonywanie demontażu i montażu instalacji elektrycznej remontowanych urządzeń
  • weryfikacja i naprawa linii kablowych oraz podzespołów i zespołów elektrycznych
  • praca w ramach grup serwisowych remontowanego sprzętu

Wymagania

  • wykształcenie min. zawodowe o profilu elektromonter.
  • doświadczenie zawodowe wskazane 3 lata na stanowisku elektromonter lub podobnym
  • dodatkowym atutem będzie znajomość jęz. angielskiego w stopniu podstawowym
  • umiejętność pracy w zespole
  • rzetelność, odpowiedzialność, samodzielność
  • posiadanie certyfikatu dopuszczenia do informacji niejawnych lub gotowość poddania się działaniom mającym na celu jego uzyskanie

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • wynagrodzenie adekwatne do obowiązków i zaangażowania

  • uczestnictwo w zewnętrznych i wewnętrznych szkoleniach zawodowych

  • możliwość ubezpieczenia grupowego

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz realnego wpływu na rozwój firmy

  • przyjazną atmosferę pracy

Poznaj stanowisko: Elektromonter
Elektromonter jest osobą odpowiedzialną za montaż i bieżące serwisowanie urządzeń elektrycznych, obecnych na terenie zakładu lub przedsiębiorstwa. Osoba zatrudniona na tym stanowisku sprawuje nadzór nad poprawnym funkcjonowaniem wszelkich instalacji elektrycznych, funkcjonujących w podległym mu miejscu pracy. Elektromonter zazwyczaj specjalizuje się w obsłudze i serwisowaniu konkretnej gamy urządzeń, wykorzystywanych w danej ...
Praca Elektromonter