Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Elektromonter

Huta Zabrze S.A.

Zabrze

10 dni temu

Ogłoszenie numer: 2792936, z dnia 2019-12-04

producent wyrobów odlewniczych, elementów maszyn i urządzeń oraz konstrukcji stalowych przeznaczonych dla przemysłu

poszukuje do pracy osoby na stanowisko

Miejsce pracy: śląskie / Zabrze

Opis stanowiska

  • Bieżące naprawy urządzeń elektrycznych w firmie, utrzymanie ruchu maszyn i urządzeń,
  • Wykonywanie przeglądów technicznych oraz napraw instalacji, maszyn i urządzeń elektrycznych,
  • Konserwacje instalacji elektrycznych,
  • Dbanie o należyty stan techniczny maszyn, urządzeń i narzędzi.
  • Poszukiwanie i wdrażanie nowych rozwiązań, usprawnień, modernizacji.

Wymagania

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne kierunkowe,
  • Uprawnienia energetyczne SEP G1 do 1 kV w zakresie eksploatacji urządzeń i instalacji elektrycznych,
  • Doświadczenie w pracy związanej z utrzymaniem ruchu w zakładzie produkcyjnym mile widziane,
  • Umiejętność samodzielnego diagnozowania i usuwania przyczyn awarii elektrycznych.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz doskonalenia swoich umiejętności, kompetencji i wiedzy,
  • Dofinansowanie do szkoleń podnoszących kwalifikacje,
  • Możliwość uzyskania nowych uprawnień,
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych,
  • Praca w doświadczonym zespole.

Poznaj

BSK RETURN S.A.

Firma BSK Return pojawiła się na rynku Polskim w roku 1992. Spółka prowadzi działalność w branży hutniczo - złomowej. Firma skupuje, przerabia odpady w postaci złomu, przekazując je do hut jako surowiec do produkcji stali.
Firma BSK RETURN S.A. jest akcjonariuszem i udziałowcem w firmach z branży hutniczej, jak poniżej:
- "Ferrum" S.A. w Katowicach - Producent rur stalowych, cystern, pojemników i zbiorników metalowych, obróbka metali i nakładanie powłok na rury stalowe, produkcja konstrukcji metalowych i ich części.
- Huta Zabrze S.A. w Zabrzu - Producent maszyn, urządzeń, oraz części zamiennych do różnych branż, produkcja urządzeń dźwigowo - transportowych, pieców przemysłowych, konstrukcji stalowych, produkcja odlewów staliwnych, żeliwnych.
Walcownie Bruzdowe "Batory" spółka z o.o. w Chorzowie.
- RBS - Stal" spółka z o.o. w Krakowie - producent stali prefabrykowanej do zbrojenia betonów.
Firmy przerabiające złom w których firma BSK Return S.A. jest udziałowcem:
- "Wtórmet"- Recycling" spółka z o.o.
- "Wtórmet" spółka z o.o.
- "H.Z. - Marten" spółka z o.o.
- "Zawstal" spółka z o.o.

Poznaj stanowisko: Elektromonter
Elektromonter jest osobą odpowiedzialną za montaż i bieżące serwisowanie urządzeń elektrycznych, obecnych na terenie zakładu lub przedsiębiorstwa. Osoba zatrudniona na tym stanowisku sprawuje nadzór nad poprawnym funkcjonowaniem wszelkich instalacji elektrycznych, funkcjonujących w podległym mu miejscu pracy. Elektromonter zazwyczaj specjalizuje się w obsłudze i serwisowaniu konkretnej gamy urządzeń, wykorzystywanych w danej ...
Praca Elektromonter