Zobacz więcej ofert pracy

Elektromonter

Przedsiebiorstwo Usług Elektroenergetycznych Wrocław SA
Wrocław
praca stacjonarna
5869 dni temu

Ogłoszenie numer: 44230, z dnia 2008-05-21

Przedsiębiorstwo Usług Elektroenergetycznych Wrocław SA Firma świadczy usługi elektroenergetyczne, w tym: budowę, instalację i montaż urządzeń elektroenergetycznych, eksploatację sieci i urządzeń elektroenergetycznych, prace inwestycyjne, modernizacyjne i in. z branży elektroenergetycznej.

Miejsce pracy: Wrocław

Nr Ref.: PUE/EI

Opis stanowiska

  • prace w zakresie instalacji elektroenergetycznych
  • prace montażowe i modernizacyjne w zakresie elektroenergetycznym
  • prace kontrolno-pomiarowe
  • zabiegi konserwacyjne w obwodach elektroenergetycznych

Wymagania

  • Wykształcenie: zawodowe lub średnie techniczne: energetyczne lub elektryczne
  • uprawnienia E
  • min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • znajomość branży elektroenergetycznej
  • prawo jazdy kat. B
  • sumienność, dyspozycyjność
Mile widziane:
  • prawo jazdy kat. C + E
  • uprawnienia do obsługi (mini) koparki

Oferujemy

  • pełen etat
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • pracę w stabilnej firmie