Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
ELEKTRONIK - projektant obwodów drukowanych

EL-Piast Sp. z o.o.
Wrocław
praca stacjonarna
5915 dni temu

Ogłoszenie numer: 41082, z dnia 2008-03-06

Firma EL-Piast Sp. z o.o. jest producentem automatyki, elektroniki, sterowania

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

  • projektowanie układów cyfrowych i analogowych
  • budowanie i testowanie prototypów
  • przygotowywanie dokumentacji produkcyjnej
  • programowanie (niekoniecznie)

Wymagania

  • praktyczna wiedza z dziedziny elektroniki cyfrowej i analogowej
  • znajmość architektury procesorów Atmel, MSP, PIC
  • znajomość programów wspomagających projektowanie układów elektronicznych (LabView, Spice, Eagle, Protel / Altium Designer)

Oferujemy

  • szerokie możliwości rozwoju
  • przyzwoite wynagrodzenie
  • pełen etat z możliwością dopasowania godzin pracy
  • praca w centrum miasta