Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Elektronik (trakcje kolejowe)

IPK search & consulting

Warszawa

222 dni temu

Klient IPK search & consulting - jedna z polskich spółek kolejowych poszukuje kandydatów na stanowisko :

Nr ref.: E/11/17
Lokalizacja: Warszawa

Opis stanowiska:
  • przeglądy techniczne urządzeń elektronicznych / informatycznych (elektryczne zespoły trakcyjne)
  • lokalizowanie i usówanie usterek
  • konserwacje i naprawy
Wymagania:
  • wykształcenie techniczne min. średnie elektroniczne
  • uprawnienia SEP do 3kV
  • doświadczenie zawodowe na stanowisku elektronika w tym minimum 2 lata przy naprawie nowoczesnych elektrycznych zespołów trakcyjnych
  • umiejętność czytania rysynków technicznych, schematów elektrycznych i posługiwania się dokumentacją techniczną
  • umiejętność obsługi komputera i urządzeń do serwisowania
  • inicjatywa i determinacja w rozwiązywaniu problemów technicznych na pojazdach kolejowych
  • samodzielność i sprawna organizacja pracy
  • znajomość zagadnień elektroniki analogowej i cyfrowej
Oferujemy:
  • stabilną pracę w dużej, renomowanej spółce
  • atrakcyjne warunki finansowe

Nadesłanych ofert nie zwracamy. Zastrzegamy sobie pradwo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Poznaj stanowisko: Elektronik

Elektronik - osoba, która zajmuje się montażem, instalacją, konserwacją i naprawą sprzętu komputerowego oraz innych urządzeń elektronicznych. Elektronik jest człowiekiem wszechstronnym - zna się nie tylko na sprzęcie, ale też na jego oprogramowaniu. Zawód ten jest zawodem przyszłości, ponieważ elektronika ma szerokie zastosowanie w wielu dziedzinach życia. Elektronik jest potrzebny jako serwisant, sprzedawca, kontroler ...
Elektronik Praca Elektronik

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (715)
Wałbrzych (45)
Legnica (64)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (153)
Toruń (75)
Lubelskie:
Lublin (119)
Chełm (16)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (905)
Tarnów (30)
Nowy Sącz (38)
Mazowieckie:
Warszawa (1897)
Radom (63)
Płock (38)
Opolskie:
Opole (127)
Nysa (22)