Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Elektronik

MPK S.A. Kraków

Kraków

40 dni temu

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne S.A. w Krakowie zatrudni pracowników na stanowisku:

Elektronik
Miejsce pracy: Kraków
Ramowy zakres obowiązków:
  • obsługa i naprawa taboru
  • usuwanie awarii powstałej podczas bieżącej eksploatacji taboru
  • montaż i demontaż elementów elektronicznych w różnych technikach, w tym elementy SMD
Wymagania dla kandydatów:
  • wykształcenie: minimum średnie kierunkowe oraz minimum 1 rok pracy w danej specjalności (mile widziane wykształcenie wyższe techniczne)
  • uprawnienia SEP do 1 kV
  • umiejętność obsługi komputera
  • podstawowe umiejętności warsztatowe
  • umiejętność czytania i korzystania ze schematów elektronicznych
  • podstawowa umiejętność programowania urządzeń elektronicznych
  • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi
  • mile widziane zainteresowanie nowoczesną motoryzacją
  • mile widziana znajomość języków obcych
  • bardzo dobra organizacja pracy, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, dyspozycyjność
Oferujemy:
  • pracę na pełny etat w stabilnej Firmie
  • atrakcyjny pakiet świadczeń dodatkowych, obejmujący m. in:
    • dofinansowanie do szerokiej oferty zajęć sportowych
    • doskonałe zaplecze socjalne w miejscu pracy
    • możliwość rozwoju zawodowego
    • pracę z wykorzystaniem nowoczesnych technologii i na najnowocześniejszym sprzęcie
  • szerokie możliwości w zakresie dalszego podnoszenia kwalifikacji
  • wynagrodzenie w zależności od doświadczenia i wiedzy
Jeśli jest Pan/Pani zainteresowany/a, aby oferta brała udział w ww. rekrutacji, na ofercie prosimy umieścić klauzulę:
”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji na stanowisko Elektronik.”

 Jeśli jest Pan/Pani zainteresowany/a, aby oferta brała udział również w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy na ofercie umieścić klauzulę:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji na stanowisko Elektronik oraz w przyszłych procesach rekrutacyjnych.”

Informujemy, że administratorem Pana/Pani danych osobowych będzie Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne S.A. w Krakowie z siedzibą w Krakowie, ul.  Św. Wawrzyńca 13.  Dane będą przetwarzane dla potrzeb procesu rekrutacyjnego. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Ma Pan/Pani prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz wycofania zgody. Żądanie usunięcia danych może nastąpić w przypadkach określonych w przepisach prawa. Ponadto ma Pan/Pani prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych MPK S.A. w Krakowie, który możliwy jest poprzez adres e-mail: iodo@mpk.krakow.pl lub telefonicznie: (12) 254 14 54.
Udostępnione dane osobowe będą przechowywane przez okres dwóch lat licząc od końca roku, w którym został złożona oferta.

Poznaj stanowisko: Technik serwisu

Technik serwisu jest szeregowym pracownikiem serwisu, odpowiedzialnym za przeprowadzanie bieżących napraw serwisowanego sprzętu, samochodów, etc. Osoba obsadzona na tym stanowisku wykonuje naprawy objęte gwarancją i pogwarancyjne, a także sporządza szczegółową dokumentację z wykonywanych czynności. Stanowisko funkcjonuje w wielu branżach; począwszy od motoryzacyjnej, na informatycznej i telekomunikacyjnej kończąc. Technik ...
Technik serwisu Praca Technik serwisu

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (713)
Wałbrzych (56)
Legnica (101)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (254)
Toruń (156)
Lubelskie:
Lublin (266)
Chełm (55)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (951)
Tarnów (95)
Nowy Sącz (87)
Mazowieckie:
Warszawa (2221)
Radom (172)
Płock (71)
Opolskie:
Opole (246)
Nysa (93)