Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Elektronik

LeasingTeam Sp. z o.o

Świętochłowice

849 dni temu

LeasingTeam Sp. z o.o. to jeden z liderów rynku agencji zatrudnienia, outsourcingu i doradztwa HR. Współpracujemy ze znanymi i cenionymi polskimi oraz międzynarodowymi firmami, na rzecz których zatrudniamy rocznie 30 tys. pracowników. Dla naszych Klientów jesteśmy sprawdzonym partnerem biznesowym, a dla naszych Pracowników przyjazną Agencją Zatrudnienia. Nasz numer wpisu w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia to 636. Więcej informacji o nas znajdziesz na www.leasingteam.pl
Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
Elektronik
Miejsce pracy: Świętochłowice
Opis stanowiska:

- zapewnienie pełnej technicznej sprawności urządzeń sterowania na liniach produkcyjnych;
- zapewnienie pełnej technicznej sprawności programów sterujących linii produkcyjnych;
- prace związane z nadzorem i konserwacją urządzeń podlegających SZJ;
- sprawdzanie i naprawa urządzeń elektronicznych;

Wymagania:

- Uprawnienia: SEP,

- Znajomość komputerowych systemów sterowania,

- Znajomość elektronicznych układów napędowych (napędy tyrystorowe, falowniki)

Oferujemy:

– Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
– Wynagrodzenie zasadnicze + dodatki;
– Zdobycie cennego doświadczenia zawodowego w renomowanej firmie.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi Kandydatami.
Prosimy o dołączenie do dokumentów aplikacyjnych poniższej klauzuli. Jednocześnie informujemy, że dokumenty, które nie zawierają klauzuli nie będą przez nas rozpatrywane.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. 2002, nr 101, poz. 926, ze zmianami).”

Osoby zainteresowane udziałem również w innych procesach rekrutacyjnych prosimy o dopisanie w CV dodatkowej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb kolejnych rekrutacji przeprowadzanych przez Grupę LeasingTeam zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. 2002, nr 101, poz. 926, ze zmianami).”

Poznaj

Grupa LeasingTeam działa na rynku polskim od 2004 r., oferując szereg usług z zakresu Human Resources. Swoimi działaniami wspieramy naszych Klientów w zakresie outsourcingu pracowniczego, doradztwa personalnego, pracy tymczasowej, a także outsourcingu kadrowo - płacowego. Wysoka jakość usług świadczonych przez Grupę LeasingTeam została w roku 2007 potwierdzona certyfikatem Systemu Zarządzania Jakością zgodnego z normą ISO 9001:2000. Jesteśmy sprawdzonym partnerem biznesowym dla naszych Klientów i przyjazną Agencją Zatrudnienia dla naszych Pracowników.

Poznaj stanowisko: Elektronik

Elektronik - osoba, która zajmuje się montażem, instalacją, konserwacją i naprawą sprzętu komputerowego oraz innych urządzeń elektronicznych. Elektronik jest człowiekiem wszechstronnym - zna się nie tylko na sprzęcie, ale też na jego oprogramowaniu. Zawód ten jest zawodem przyszłości, ponieważ elektronika ma szerokie zastosowanie w wielu dziedzinach życia. Elektronik jest potrzebny jako serwisant, sprzedawca, kontroler ...
Elektronik Praca Elektronik

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (554)
Wałbrzych (37)
Legnica (50)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (136)
Toruń (86)
Lubelskie:
Lublin (96)
Chełm (19)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (739)
Tarnów (30)
Nowy Sącz (32)
Mazowieckie:
Warszawa (1585)
Radom (57)
Płock (32)
Opolskie:
Opole (110)
Nysa (18)