Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Elektryk / Automatyk

Könecke Sp. z o.o.

Słubice

89 dni temu

Ogłoszenie numer: 1975133, z dnia 2018-05-23

Firma KÖNECKE SP. Z O.O. obecnie zatrudni osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: lubuskie / Słubice

Opis stanowiska

  • wykonywanie bieżących napraw i konserwacji parku maszyn, sieci i instalacji,
  • utrzymanie w ruchu maszyn i urządzeń,
  • usuwanie awarii i analiza przyczyn awarii,
  • szkolenie operatorów z właściwej obsługi i konserwacji maszyn,
  • okresowe przeglądy i naprawy maszyn.

Wymagania

  • doświadczenie w diagnozie i usuwaniu usterek w maszynach, mile widziana znajomość maszyn z branży przetwórstwa mięsnego,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • uprawnienia SEP w zakresie konserwacji, kontrolno-pomiarowych 1 KV,
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego lub angielskiego.

Oferujemy

  • możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia pracując w zakładzie produkcyjnym,
  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość uczestnictwa w rozwojowych projektach.

Poznaj stanowisko: Elektryk

Elektryk to osoba, która zajmuje się montażem, instalacją, konserwacją i naprawą instalacji elektrycznych. Do głównych obowiązków tego pracownika należą, m.in.: naprawy, diagnozowanie i instalowanie uszkodzeń elektrycznych oraz regulowanie parametrów ich pracy. A także wykonywanie przeglądów technicznych, konserwacji oraz napraw instalacji, maszyn i urządzeń elektrycznych, planowanie zakresu i ...
Elektryk Praca Elektryk

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (708)
Wałbrzych (44)
Legnica (57)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (123)
Toruń (71)
Lubelskie:
Lublin (98)
Chełm (9)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (707)
Tarnów (32)
Nowy Sącz (33)
Mazowieckie:
Warszawa (1550)
Radom (54)
Płock (36)
Opolskie:
Opole (110)
Nysa (7)