Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Elektryk do utrzymania instalacji elektrycznej

Electric Ryszard Janaszek

Rzeszów

251 dni temu

Ogłoszenie numer: 1806046, z dnia 2017-10-12

Firma z 25 letnim doświadczeniem działająca w branży elektrycznej poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: podkarpackie / Rzeszów

Opis stanowiska

Praca terenowa na terenie województwa w godzinach od 07:00 do 15:00, według zaplanowanego harmonogramu.

Utrzymanie instalacji elektrycznych, odgromowych i uziemiających w budynkach i obiektach budowlanych według zaplanowanego harmonogramu. Mowa o instalacjach elektrycznych przeznaczonych do zasilania urządzeń: oświetleniowych, grzewczych, AGD, biurowych, warsztatowych oraz innych urządzeń technologicznych niskiego napięcia.

Zakres wykonywanych prac:

  • wymiana źródeł światła oraz opraw

  • wymiana gniazd 1-fazowych oraz 3-fazowych

  • konserwacja instalacji odgromowych

  • reagowanie na zgłoszenia nie działającej instalacji elektrycznej w budynkach i na zewnątrz

  • przeprowadzanie pomiarów elektrycznych

  • dokonywanie  remontów instalacji elektrycznych

Przeprowadzanie prac konserwatorskich z wykorzystaniem dostarczonych materiałów. Dbanie o stan techniczny pojazdu, czystość, wyposażenie oraz serwisowanie.

Dostępność i gotowość do wyjazdów w razie awarii instalacji elektrycznych zgłaszanych z dyspozytorni firmy. Wyjazd w razie awarii po godzinach pracy - dodatkowo płatny.

Wymagania

  • doświadczenie w pracach związanych z serwisem instalacji elektrycznych, odgromowych oraz uziemiających min. 3 lata
  • uprawnienia elektryczne do 1 KV (mile widziane Eksploatacji i Dozoru)
  • prawo jazdy kat. B (czynny kierowca)
  • całkowita samodzielność w działaniu (warunek konieczny)
  • umiejętność pracy przy rozdzielnicach niskiego napięcia
  • brak przeciwwskazań zdrowotnych do pracy na wysokościach pow. 3 metrów
  • mile widziane uprawnienia na teleskopowe lub nożycowe podesty (zwyżki); podnośniki koszowe zainstalowane na samojezdnych platformach

Oferujemy

  • stabilną pracę
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pełny etat
  • samochód służbowy
  • niezbędne narzędzia, mierniki, materiały
  • dodatkowo płatne wyjazdy na awarie
  • indywidualne planowanie czasu pracy
  • pracę w obrębie miejsca zamieszkania (w promieniu do 150km)

Poznaj stanowisko: Monter Instalacji Elektrycznych

Pracownik Monter Instalacji Elektrycznych to osoba, która montuje, instaluje i dba o prawidłowe funkcjonowanie instalacji elektrycznej oraz ustala przyczynę uszkodzeń, i wykonuje naprawę urządzeń elektrycznych. Pracownik Monter Instalacji Elektrycznych musi posiadać minimum wykształcenie zawodowe elektryczne lub technikum elektryczne, albo mieć uprawnienia zdobyte w ...
Monter Instalacji Elektrycznych Praca Monter Instalacji Elektrycznych

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (697)
Wałbrzych (45)
Legnica (64)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (159)
Toruń (77)
Lubelskie:
Lublin (114)
Chełm (15)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (900)
Tarnów (30)
Nowy Sącz (35)
Mazowieckie:
Warszawa (1854)
Radom (59)
Płock (37)
Opolskie:
Opole (121)
Nysa (19)