Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Elektryk - dział utrzymania ruchu

STER Sp. z o.o.

Poznań - Smochowice

16 dni temu

STER jest czołowym w Europie producentem siedzeń i foteli stosowanych w autobusach, mikrobusach, tramwajach i pociągach. Naszymi partnerami handlowymi są m. in.: Solaris, Volvo, MAN, Scania, IVECO, PESA.

Oryginalne i opatentowane rozwiązania konstrukcyjne, dbałość o najwyższą jakość technologii produkcji, stosowanie nowatorskich rozwiązań z zakresu ergonomii i technologii pozwoliło na zdobycie rynków Europy, Azji, Ameryki Północnej i Australii.

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań - Smochowice
Opis stanowiska:

Rodzaj etatu: Pełny etat

Typ umowy: Umowa o pracę

Obowiązki:
  • utrzymanie pełnej sprawności maszyn, urządzeń i instalacji,
  • wykonywanie profilaktycznych konserwacji na wydziałach produkcyjnych,
  • wykonywanie okresowych przeglądów maszyn i urządzeń zgodnie z harmonogramem,
  • przeprowadzanie napraw i remontów maszyn, urządzeń i instalacji,
  • analiza dokumentacji technicznej urządzeń technologicznych i instalacji,
  • usuwanie usterek i awarii układów sterowania i automatyki w urządzeniach technologicznych,
  • usuwanie usterek i awarii układów elektrycznych infrastruktury zakładowej,
  • współpraca z innymi wydziałami w firmie.
Wymagania:
  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne,
  • uprawnienia SEP – Eksploatacja do 1kV,
  • mile widziane uprawnienia do wykonywania prac kontrolno-pomiarowych urządzeń i   instalacji o napięciu do 1 kV, rezystancji izolacji i uziomów, ochrony przeciwporażeniowej,
  • praktyczna wiedza i doświadczenie z zakresu diagnostyki układów elektrycznych i automatyki,
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych i układów sterowania,
  • znajomość podstawowych elementów automatyki przemysłowej,
  • dyspozycyjność, samodzielność, dokładność oraz dobra organizacja pracy,
  • prawo jazdy kat. B,
  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości.
Oferujemy:
  • umowę o pracę w innowacyjnej, dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • stabilne zatrudnienie,
  • wynagrodzenie zawsze wypłacane terminowo,
  • perspektywę wieloletniej współpracy,
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe,
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku

tel. 783 994 708

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2016 poz. 922 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)"
lub klauzuli obejmującej także przyszłe rekrutacje: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnie prowadzonego oraz przyszłych procesów rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2016 poz. 922 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Poznaj

Firma STER to firma rodzinna. Obecnie jest liderem na polskim rynku i jednym z czołowych w Europie producentów siedzeń i foteli stosowanych w autobusach, mikrobusach i tramwajach.

Poznaj stanowisko: Elektryk

Elektryk to osoba, która zajmuje się montażem, instalacją, konserwacją i naprawą instalacji elektrycznych. Do głównych obowiązków tego pracownika należą, m.in.: naprawy, diagnozowanie i instalowanie uszkodzeń elektrycznych oraz regulowanie parametrów ich pracy. A także wykonywanie przeglądów technicznych, konserwacji oraz napraw instalacji, maszyn i urządzeń elektrycznych, planowanie zakresu i ...
Elektryk Praca Elektryk

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest STER Sp. z o.o..

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (700)
Wałbrzych (67)
Legnica (99)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (244)
Toruń (149)
Lubelskie:
Lublin (258)
Chełm (47)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (884)
Tarnów (102)
Nowy Sącz (92)
Mazowieckie:
Warszawa (2190)
Radom (170)
Płock (74)
Opolskie:
Opole (234)
Nysa (81)