Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Elektryk / Elektromonter

FAIR Personal + Qualifizierung GmbH & Co. KG spółka komandytowa Oddział w Polsce

Toruń

21 dni temu

Fair Personal skupia się głównie na człowieku. Jako certyfikowana firma zajmująca się obsługa personelu, polegamy na uczciwości, jakości i zrównoważonym rozwoju.

Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Toruń
Nr ref.: tt/19

Obowiązki:

  • Podłączenie instalacji elektrycznej na budowach.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy jako elektryk/elektromonter mile widziane,
  • Wykształcenie zawodowe lub techniczne (elektryk, elektromonter, elektronik itp.),
  • Rzetelność i chęć do pracy.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę tymczasową na cały etat,
  • Stabilną pracę na długi okres czasu,
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia zawodowego,
  • Pracę od zaraz w Toruniu.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Elektryk
Elektryk to osoba, która zajmuje się montażem, instalacją, konserwacją i naprawą instalacji elektrycznych. Do głównych obowiązków tego pracownika należą, m.in.: naprawy, diagnozowanie i instalowanie uszkodzeń elektrycznych oraz regulowanie parametrów ich pracy. A także wykonywanie przeglądów technicznych, konserwacji oraz napraw instalacji, maszyn i urządzeń elektrycznych, planowanie zakresu i ...
Praca Elektryk