Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Elektryk maszyn pod ziemią

Horyzont Doradztwo Personalne

Katowice

32 dni temu

Dla dużej firmy produkującej urządzenia i maszyny górnicze, poszukujemy osób zainteresowanych pracą elektryka. Firma zatrudni osoby z doświadczeniem, jak i absolwentów szkół elektrycznych i kierunków pokrewnych. Praca polega na świadczeniu usług serwisowych na terenie kopalń w okolicy Katowic..

Miejsce pracy: Katowice
Nr ref.: 3778PR
Zadania:
  • serwisowanie urządzeń i maszyn górniczych,

  • asystowanie przy pracach montażowych i przygotowawczych na zakładzie produkcyjnym,
  • asystowanie przy pracach testowych w laboratorium,
  • ciągła nauka – poznawanie schematów, rysunków, poszerzanie wiedzy na temat serwisowanych urządzeń.
Wymagania:
  • wykształcenie techniczne (elektryczne lub pokrewne),

  • mile widziane doświadczenie zawodowe związane z elektryką/elektroniką/programowaniem sterowników,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • gotowość do pracy pod ziemią,
  • prawo jazdy kat. B.
Nasz Klient oferuje:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, podpisaną z bezpośrednim pracodawcą,

  • możliwość zdobycia dobrze płatnego i cenionego na rynku pracy zawodu,
  • szkolenia na terenie zakładu produkcyjnego,
  • możliwość rozwoju i awansu (Serwisant/Sp. ds. Serwisu/Inżynier Serwisu, wzrastająca stawka godzinowa i dodatki),
  • możliwość dofinansowania do studiów,
  • atrakcyjne wynagrodzenie (składniki: stawka godzinowa, pakiet benefitów – comiesięczne premie, dodatki za zjazdy pod ziemię, bony, płatne nadgodziny, prywatna opieka medyczna, karta Multisport, Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych zawierający dodatki na wczasy, kolonie dla dzieci, itp.),
  • możliwość starania się o przejście na wcześniejsza emeryturę,
  • możliwość odbywania delegacji zagranicznych (dla osób znających język obcy np. angielski lub rosyjski).
Na podstawie zawartej umowy między Pracodawcą a firmą Horyzont Doradztwo Personalne Sp. z o.o. naszą rolą jest przeprowadzenie wybranych etapów rekrutacji na ww. stanowisko. Kandydaci, którzy zostaną przez nas wyselekcjonowani, wezmą następnie udział w finałowych etapach rekrutacji w siedzibie Pracodawcy. Zgodnie z polskim prawem za nasze usługi nie pobieramy od kandydatów żadnych opłat.

Zatrudnienie następuje bezpośrednio u Pracodawcy.

Poznaj

Horyzont Doradztwo Personalne od 1997 roku działa na polskim rynku, w zakresie szeroko pojętego zarządzania zasobami ludzkimi. Domeną naszej działalności jest rekrutacja pracowników - kadry menadżerskiej, inżynierskiej i specjalistycznej. Od roku 2015 w projektach rekrutacyjnych regularnie i z powodzeniem stosujemy autorską Metodę Dopasowania do Stanowiska, której skuteczność doceniają nasi Klienci.

Poznaj stanowisko: Elektryk

Elektryk to osoba, która zajmuje się montażem, instalacją, konserwacją i naprawą instalacji elektrycznych. Do głównych obowiązków tego pracownika należą, m.in.: naprawy, diagnozowanie i instalowanie uszkodzeń elektrycznych oraz regulowanie parametrów ich pracy. A także wykonywanie przeglądów technicznych, konserwacji oraz napraw instalacji, maszyn i urządzeń elektrycznych, planowanie zakresu i ...
Elektryk Praca Elektryk

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (598)
Wałbrzych (58)
Legnica (112)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (243)
Toruń (127)
Lubelskie:
Lublin (219)
Chełm (31)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (794)
Tarnów (71)
Nowy Sącz (71)
Mazowieckie:
Warszawa (1899)
Radom (159)
Płock (70)
Opolskie:
Opole (216)
Nysa (64)