Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Elektryk / Mechanik Utrzymania Ruchu

ILLUSTRO Doradztwo S.C.

Częstochowa

4 dni temu

ILLUSTRO od ponad 10 lat z sukcesem wspiera organizacje w osiąganiu ich celów biznesowych.

Oferujemy usługi z zakresu Human Resources, w tym m. in. rekrutacje pracowników, wdrażanie programów adaptacyjnych dla nowych pracowników, programy rozwojowe i ścieżki awansu zawodowego, wdrażanie programów szkoleniowych i motywacyjnych, coachingi i job treningi, budowanie efektywnych zespołów.

Posiadamy akredytację KRAZ (nr 6257).

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy elektryków - automatyków do pracy w utrzymaniu ruchu w zakładzie produkującym części dla przemysłu motoryzacyjnego.

Zakład należy do amerykańskiego koncernu zatrudniającego na całym świecie ponad 30 tys. osób w 90 zakładach. Firma została wyróżniona w 2017 roku Nagrodą Polskiego Przemysłu Motoryzacyjnego w kategorii PRACODAWCA.

Miejsce pracy: Częstochowa
Wynagrodzenie: 4000 - 6000 zł
Zakres obowiązków:
  • Wykonywanie przeglądów maszyn w zakresie mechaniki oraz instalacji elektrycznych.
  • Diagnozowanie, usuwanie oraz analiza awarii maszyn, w szczególności w zakresie mechaniki i elektroinstalacji.
  • Usprawnienie istniejących maszyn, urządzeń i stanowisk produkcyjnych.
  • Wdrażanie usprawnień mających na celu poprawę zdolności procesów produkcyjnych.
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z dokonywanymi naprawami i przeglądami.
Nasze oczekiwania:
  • Wykształcenie min. średnie techniczne na kierunku automatyka, elektryka, mechatronika lub inne pokrewne.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Praktyczna wiedza z zakresu mechaniki i elektroinstalacji na liniach produkcyjnych.
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych, schematów elektrycznych.
  • Mile widziane uprawnienia SEP.
  • Dobra organizacja pracy własnej i zdolność do samodzielnej pracy.
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.
Co oferujemy w zamian:
  • Umowę o pracę na pełny etat.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Zatrudnienie w renomowanym zakładzie o międzynarodowym zasięgu
  • Praca w nowoczesnym środowisku technologicznym.
  • Atrakcyjne miejsce pracy.
  • Możliwość awansu i dalszego rozwoju w automatyce przemysłowej.
  • Dostęp do szkoleń zawodowych oraz profesjonalnych narzędzi pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji zawierającej CV klikając w przycisk "Aplikuj"

Poznaj

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Utrzymania Ruchu

Specjalista ds. utrzymania ruchu to osoba, która odpowiada za utrzymanie ciągłości procesu produkcyjnego poprzez zapewnienie pełnej sprawności technicznej urządzeń technologicznych. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: nadzór nad realizacją projektów z zakresu systemów zabezpieczenia technicznego, aktualizacja dokumentacji technicznej, organizacja przeglądów, konserwacji ...
Specjalista ds. Utrzymania Ruchu Praca Specjalista ds. Utrzymania Ruchu

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

Rozmiar pliku 15MB | Akceptowalne typy plików

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest ILLUSTRO Doradztwo S.C. .

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (773)
Wałbrzych (52)
Legnica (91)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (162)
Toruń (106)
Lubelskie:
Lublin (198)
Chełm (33)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (810)
Tarnów (52)
Nowy Sącz (41)
Mazowieckie:
Warszawa (1815)
Radom (148)
Płock (43)
Opolskie:
Opole (162)
Nysa (61)