Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Elektryk-Operator Urządzeń Energetycznych

Farmaceutyczna Spółdzielnia Pracy "Galena"
Wrocław
praca stacjonarna
6565 dni temu

Ogłoszenie numer: 20698, z dnia 2006-06-14

produkcja farmaceutyczna

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

- prace elektryczne w zakładzie produkcyjnym z dużym parkiem maszynowym - obsługa urządzeń energetycznych

Wymagania

- wykształcenie średnie, technik elektryk specjalizacja automatyka przemysłowa - min. 5 lat pracy w zakładzie przemysłowym - umiejętność obsługi komputera - świadectwo kwalifikacyjne dla urządzeń i instalacji elektroenergetycznych do 1 kV "E" i "D" dodatkowo mile widziane dla instalacji gazowych "E", dla kotłów wodnych i parowych oraz urządzeń odbiorczych - umiejętność pracy zarówno samodzielnej jak i zespołowej - gotowość do podnoszenia kwalifikacji

Oferujemy

Firma oferuje: - stabilną pracę - możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego