Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Elektryk

EL SERWIS Jarosław Mirzejewski

Łódź

159 dni temu

Ogłoszenie numer: 1872513, z dnia 2018-01-12

Jesteśmy firmą działającą na rynku usług elektroinstalacyjnych. W obszar działania zaliczyć możemy kompleksowe realizacje w obiektach przemysłowych, użyteczności publicznej oraz energetyce zawodowej. Ponadto w budynkach jedno, jak i wielo-mieszkaniowych proponując odbiorcom innowacyjne, inteligentne rozwiązania, poprawiające funkcjonalność podczas codziennego użytkowania.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Elektryk

Miejsce pracy: łódzkie / Łódź

Opis stanowiska

  • instalacje elektryczne
  • elektroenergetyka zawodowa (sieci napowietrzne i kablowe)
  • automatyka przemysłowa (również pneumatyka)
  • systemy niskoprądowe (KD, SSWiN, CCTV, SAP, itd..)
  • teleinformatyka (LAN itd..)

Wymagania

  • wykształcenie zawodowe lub średnie
  • doświadczenie w branży elektrotechnicznej
  • uczciwość, sumienność, dyspozycyjność
  • umiejętność samodzielnej pracy
  • chęć rozwoju zawodowego
  • dyspozycyjność
  • sumienność
  • zaangażowanie
  • prawo jazdy kat. B
  • prawo jazdy kat. C + E (aktualne świadectwo kwalifikacji + upr. HDS) będzie bardzo istotnym dodatkowym atutem

Oferujemy

  • interesującą pracę w młodym, prężnym zespole
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • możliwość rozwoju i awansu zawodowego
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość zdobycia uprawnień
  • ambitna praca w kompetentnych zespołach kierunkowych
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji w kierunku energetyki zawodowej, automatyki przemysłowej, instalacji elektrycznych,  instalacji niskoprądowych oraz sieci teletechnicznych w obiektach kubaturowych ogólnie pojętych.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Elektryk

Elektryk to osoba, która zajmuje się montażem, instalacją, konserwacją i naprawą instalacji elektrycznych. Do głównych obowiązków tego pracownika należą, m.in.: naprawy, diagnozowanie i instalowanie uszkodzeń elektrycznych oraz regulowanie parametrów ich pracy. A także wykonywanie przeglądów technicznych, konserwacji oraz napraw instalacji, maszyn i urządzeń elektrycznych, planowanie zakresu i ...
Elektryk Praca Elektryk