Elektryk

IS-Polska Sp. z o.o.

Jawor

27 dni temu

INDUSTRIALESUD jest międzynarodową grupą, zajmującą się rozwojem, projektowaniem, produkcją i dystrybucją wnętrz dla najlepszych producentów samochodów na świecie. W naszym zakładzie w Jaworze produkujemy podsufitki samochodowe m.in. dla Audi, BMW, Volvo, Skody, Opla, Hondy, Suzuki. Obecnie do zakładu IS-POLSKA w Jaworze poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku:

Elektryk
Miejsce pracy: Jawor

Opis stanowiska:

  • stała współpraca ze zwierzchnikiem Działu utrzymania Ruchu i Serwisu w celu zapewnienia stałej gotowości do pracy wszystkich urządzeń produkcyjnych,
  • nadzór bezpośredni prac konserwacyjnych urządzeń produkcyjnych i pozaprodukcyjnych,
  • raportowanie przebiegu pracy na zmianie produkcyjnej,
  • zdawanie relacji kierownikowi Działu Utrzymania Ruchu i Serwisu na temat problemów zaistniałych podczas trwania zmiany roboczej,
  • wykonywanie zadań zleconych przez przełożonego w ramach doskonalenia czynności produkcyjnej,
  • wpisy systemowe dokonanych napraw i kontroli.

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych,
  • znajomość budowy układów elektrycznych ,
  • uprawnienia SEP do 1 KV,
  • gotowość pracy w systemie 3-zmianowym (6-14/14-22/22-6)

Nasza oferta pracy:

  • Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę na pełny etat).
  • Doświadczony zespół współpracowników.
  • Szkolenia oraz możliwość rozwoju zawodowego w wielokulturowym środowisku.
  • Opiekę medyczną.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet socjalny.

Poznaj

IS-Polska Sp. z o.o. Industrialesud jest grupą międzynarodową, zajmującą się rozwojem, projektowaniem, produkcją i dystrybucją wnętrz dla najlepszych producentów samochodów na świecie. Jesteśmy młodą, dynamicznie rozwijającą się grupą, permanentnie zaangażowaną w pogoń za zaspokojeniem potrzeb tzw. car makers.

Poznaj stanowisko: Elektryk
Elektryk to osoba, która zajmuje się montażem, instalacją, konserwacją i naprawą instalacji elektrycznych. Do głównych obowiązków tego pracownika należą, m.in.: naprawy, diagnozowanie i instalowanie uszkodzeń elektrycznych oraz regulowanie parametrów ich pracy. A także wykonywanie przeglądów technicznych, konserwacji oraz napraw instalacji, maszyn i urządzeń elektrycznych, planowanie zakresu i ...
Praca Elektryk