Zobacz więcej ofert pracy

Embedded C Developer - Centrum Badawcze ABB

ABB Sp. z o.o.
Kraków
praca stacjonarna
2082 dni temu
Miejsce pracy: Kraków
Nr ref.: PL64312226_E4

Korporacyjne Centrum Badawcze w Krakowie jest jedną z siedmiu jednostek badawczych ABB na świecie. Tutaj tworzymy innowacyjne rozwiązania dla naszych produktów i systemów. Jest to wyjątkowa okazja do pracy nad międzynarodowymi projektami w międzynarodowych zespołach naukowych. Do jednego z naszych zespołów poszukujemy osoby z wykształceniem elektrycznym i uprzednim doświadczeniem w pracy z C Embedded.

Zadania:
  • Opracowywanie nowych rozwiązań dla oprogramowania sterującego zasilaniem energoelektrycznych układów napędowych;
  • Określenie i specyfikacja danych wymagań technicznych u dostawców;
  • Wsparcie zespołu w wykonywaniu uruchomień i testów;
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej;
  • Kontakt z klientami i zapewnienie im wsparcia w kwestiach technicznych;
  • Wykorzystywanie umiejętności analitycznych do rozwiązywania bieżących problemów.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowany kierunek Elektrotechnika/Elektronika;
  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy z C Embedded;
  • Biegła znajomość języka polskiego;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • Silnie rozbudowane umiejętności komunikacyjne;
  • Gotowość do pracy w zespole;
  • Elastyczność i umiejętność organizowania pracy własnej.
Oferujemy:
  • Pracę w innowacyjnych projektach, przy użyciu nowoczesnych technologii oraz możliwość uczestniczenia w projektach od koncepcji po wdrożenie;
  • Unikalne możliwości ewaluacji najnowszych technologii i realizację własnych pomysłów;
  • Dołączenie do zespołu, w którym pracują światowi eksperci w obszarach energetyki, automatyki, oprogramowania…;
  • Zgrany zespół, wspaniałą atmosferę, współpracę w międzynarodowym środowisku;
  • Rozwój zawodowy i ciągłe podnoszenie kwalifikacji w różnych obszarach, możliwość zdobycia multidyscyplinarnych kompetencji;
  • Stabilne zatrudnienie na atrakcyjnych warunkach;
  • Bogaty pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna dla pracownika i jego rodziny, ubezpieczenie na życie, MultiSport), oraz… taras z widokiem na Wawel :) ;
  • Elastyczne godziny pracy.
Wszystkie oferty powinny zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).”
„Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji”