Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Embedded C Developer

Devire

Szczecin

28 dni temu

Agencja zatrudnienia nr licencji 3260

Find your own at devire.pl

Miejsce pracy/

Location: Szczecin

Nr ref.: PL41446

Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu. Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

 

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Embedded C Developer

Devire Outsourcing IT is a form of partnership dedicated to self-employed IT specialist, executing projects for our Clients - leading IT Companies bringing innovations and newest resolutions to market.

Our Client is a Scandinavian IT company devoted to developing newest software. The company has international profile, employing in it ranks dozens of thousands engineers and other specialists from IT branch.

Currently for our Client we are looking for Embedded C Developers.

Location: Szczecin

Project lenght: at least 3 months; long-term partnership

We seek candidates who:

  • Have at least 2 years of experience as a developer
  • Knows: C programming language
  • Have experience working in Linux environment
  • Have knowledge of Git and Jira
  • Have good command of English (B2+)

We offer:

  • B2B contract via Devire
  • Work in our Client’s bureau
  • Long-term partenrship

 

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji"

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Poznaj

Devire sp. z o.o

devire to międzynarodowa firma rekrutacyjna, założona w Londynie w 1987 roku. Od 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim prowadząc dla nich kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry.

Poza rekrutacją świadczymy usługi Outsourcingu IT, Pracy Tymczasowej oraz Doradztwa HR. Nasze biura, zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium i Frankfurcie. Jesteśmy częścią Devonshire Investment Group.
Poznaj stanowisko: Programista C 
Język C powstał pod koniec lat 60. XX wieku, w latach 80. był wiodącym językiem programowania na świecie, stworzono w nim jądro systemu Unix, na którym opiera się między innymi obecny Mac OS X. Następcą języka C był C++ - znacznie łatwiejszy w obsłudze i nastawiony na programowanie obiektowe. Programista, jako osoba zajmująca się projektowaniem i wdrażaniem aplikacji, programów i systemów komputerowych, specjalizuje ...
Praca Programista C