Zobacz więcej ofert pracy

Embedded Developer C++

Prodromus Sp. z o.o.
Kraków
praca stacjonarna
1498 dni temu

Firma Prodromus Sp. z o.o. zajmująca się projektowaniem, produkcją i serwisem medycznych robotów
i systemów rehabilitacyjnych poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Jeśli szukasz nietuzinkowej miejsca, w którym zobaczysz, jak efekty Twojej pracy realnie pomagają ludziom,
w grupie osób, których głównym imperatywem jest idealizm i młodzieńczy zapał oparty o solidny fundament doświadczenia, to dołącz do naszego Zespołu.

Opis stanowiska: Kandydat będzie zajmował się rozwojem oprogramowania sterującego dla urządzeń medycznych. W zakresie obowiązków znajdą się między innymi: rozwój architektury systemów wbudowanych, obsługa komunikacji pomiędzy poszczególnymi członami systemu sterowania, rozwój algorytmów sterujących, obsługa układów peryferyjnych. NIE jest wymagana umiejętność programowania interfejsów użytkownika dla całego układu.

Oferujemy:
  • Pracę w młodym, doświadczonym, odnoszącym międzynarodowe sukcesy zespole
  • Elastyczne godziny pracy
  • Udział w projektach o skali globalnej
  • Szkolenia językowe i merytoryczne
  • Możliwość rozwoju profesjonalnego poprzez udział w konferencjach i poprzez współpracę z międzynarodowym światem nauki
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
Wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość C i C++
  • Doświadczenie w programowaniu mikrokontrolerów z rdzeniami ARM w C/C++
  • Doświadczenie w obsłudze standardowych układów peryferyjnych mikrokontrolera
  • Doświadczenie w sterowaniu napędami DC w pętli zamkniętej (sterowanie pozycją, sterowanie prędkością, regulatory PID lub PIV)
  • Doświadczenie w pracy z komunikacją pomiędzy wieloma układami (RS485)
  • Znajomość systemu kontroli wersji Git
  • Znajomość systemu GNU/Linux
  • Co najmniej dwa lata doświadczenia w pracy w branży
  • Język angielski na poziomie potrzebnym do czytania dokumentacji technicznej
Mile widziane atuty:
  • Umiejętność budowania dystrybucji systemu GNU/Linux
  • Doświadczenie w projektowaniu i implementacji architektury oprogramowania
  • Programowanie mikrokontrolerów AVR w C/C++
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • Znajomość środowiska KiCad, Autodesk Eagle lub innych podobnych
  • Doświadczenie w implementacji algorytmów sterujących
  • Programowanie mikrokontrolerów produkcji NXP/Freescale (Kinetis® K66)
  • Znajomość standardów bezpieczeństwa stosowanych w rozwoju oprogramowania dla urządzeń medycznych lub pokrewnych
Pożądane cechy kandydata:
  • Rzetelność i dokładność
  • Odpowiedzialność i samodzielność w wykonywaniu zadań
  • Umiejętność pracy pod presją czasu samodzielnie i w zespole
  • Dobra organizacja czasu pracy
  • Praca zespołowa
  • Nastawienie na rozwój
  • Organizacja pracy własnej
  • Zaangażowanie

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.
Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w swojej bazie dla celów innych rekrutacji niż wskazana w ogłoszeniu o pracę, zamieść dodatkowo w CV następującą klauzulę: Dodatkowo zgadzam się na przetwarzanie przez pracodawcę danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.