Zobacz więcej ofert pracy

Embedded Engineer

KUBO Sp. z o. o. Spółka komandytowa
Łódź
praca stacjonarna
1146 dni temu

Łódź

Obecnie dla naszego globalnego klienta, specjalizującego się w produkcji komputerów oraz usługach IT poszukujemy osoby na stanowisko Embedded Engineer.

Zadania:
  • tworzenie wieloplatformowych aplikacji sieciowych
  • praca w pełnym cyklu oprogramowania we współpracy z zespołem
  • diagnostyka end-to-end, wdrażanie nowych funkcjonalności, przetwarzanie kodu
  • rozwój testów automatycznych i manualnych
Wymagania:
  • 3-4 letnie doświadczenie jako programista
  • umiejętność programowania niskopoziomowego w języku C dla urządzeń wbudowanych
  • znajomość TCL / TK
  • doświadczenie z systemami Linux
  • znajomość protokołów komunikacyjnych
  • wiedza niskopoziomowa
  • dobra znajomość języka angielskiego
Oferujemy:
  • długoterminową współpracę w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w miejscu, gdzie atmosfera ma znaczenie (eventy, integracje, zawody sportowe dla pracowników i ich rodzin)
  • pakiet benefitów pozapłacowych
  • międzynarodowe środowisko pracy
Aplikując zostaniesz poproszony o wyrażenie zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych na potrzeby udziału w procesie rekrutacyjnym przez KUBO Sp. z o. o. Spółka komandytowa oraz KUBO Tomasz Kowalski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Grudziądzkiej 79, jako administratora danych, zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 26 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 2016, Nr 119, RODO). Przypominamy, iż masz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.