Accounting Specialist (Intercompany)

Randstad Polska Sp. z o.o.

Warszawa

29 dni temu

Posługujesz się bardzo dobrze językiem angielskim oraz innym obcym językiem? Chcesz rozwijać się w obszarze księgowości w międzynarodowej firmie? Aplikuj !

Warszawa

oferujemy

  • lokalizacja niedaleko Dworca Zachodniego
  • zatrudnienie w oparciu o pracę tymczasową
  • międzynarodowe środowisko pracy
  • szkolenie wprowadzające w pierwszych dniach pracy
  • praktyczne używanie języków obcych w codziennych obowiązkach

zadania

  • Księgowanie faktur kosztowych i not kredytowych w systemie SAP / Incoming invoices and credit notes processing in SAP ERP
  • Księgowanie płatności bezgotówkowych między spółkami powiązanymi / Intercompany netting processing
  • Prowadzenie korespondencji z partnerami powiązanymi / Handling correspondence and queries
  • Przygotowywanie uzgodnień sald z partnerami powiązanymi / Balance Sheet reconciliations
  • Przygotowywanie uzgodnień bilansowych kont z zakresu kont Intercompany / Period end intercompany balance reconciliation
  • Przygotowywanie raportów dotyczących spółek powiązanych zgodnie z kontrolami SOX / Preparing regular and ad-hoc reports in accordance with SOX and anti-corruption procedures

oczekujemy

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego oraz francuskiego, holenderskiego, czeskiego, słowackiego, niemieckiego bądź hiszpańskiego
  • Pierwsze doświadczenie w księgowości min pół roku
  • Dobra znajmość systemu MS Office
  • Znajmość SAP będzie dodatkowym atutem
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Poznaj

randstad. Tutaj najważniejszy jesteś Ty. Wierzymy bowiem, że to Twój potencjał definiuje pracę, a nie odwrotnie. Mamy na to swoją nazwę. human forward.

Poznaj stanowisko: Księgowy
Księgowy - to pracownik działu księgowości, osoba zajmująca się prowadzeniem szeroko pojętej rachunkowości w banku, firmie. Do zadań księgowego należy, m.in.: księgowanie dokumentów, uzgadnianie ewidencji z kontami księgi głównej, sprawdzanie poprawności rachunkowej przygotowanych deklaracji i sprawozdań, przygotowywanie przelewów bankowych, potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami, ...
Praca Księgowy