Swipe left or right
to go to next or previous job

Business Development Manager

Connectis_

Warszawa

30 days ago

Nr ref.: 6914/AZ
Lokalizacja

Warszawa

Wynagrodzenie

do negocjacji

Obszar

IT

Start

asap

Języki

angielski

Forma zatrudnienia

Umowa B2B

Connectis_ to ponad 20 lat doświadczenia w branży, 60.000 Specjalistów IT i tysiące projektów zrealizowanych w 14 krajach.
Twoje zadania:
  • Nawiązywanie współpracy handlowej z potencjalnymi Klientami
  • Podtrzymywanie relacji z obecnymi Klientami
  • Aktywna sprzedaż usług technologicznych
  • Badanie potrzeb biznesowych Klientów
  • Negocjowanie warunków współpracy w zakresie prowadzonych projektów
  • Udział w rozmowach rekrutacyjnych ze Specjalistami IT
  • Zbudowanie nowego oddziału firmy
Twój profil:
  • Posiadasz 3-4 lata doświadczenia w sprzedaży usług technologicznych w sektorze B2B (mile widziane jest też doświadczenie w rekrutacji IT)
  • Posiadasz doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Interesujesz się trendami w branży IT
  • Posiadasz wykształcenie wyższe
  • Dobrze znasz język angielski
  • Czujesz się swobodnie w komunikacji biznesowej
  • Posiadasz doskonałe umiejętności interpersonalne
  • Lubisz sprzedaż, negocjacje i nowe wyzwania
Oferujemy:
  • Pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole sprzedażowym na rynku (do tej pory otrzymaliśmy nagrody: Diamenty Forbesa, EB Kreator, Outsourcing Stars, Gazele Biznesu oraz HR Dream Team)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie motywacyjne
  • Pakiet benefitów  i super imprezy firmowe
  • Szkolenia technologiczne
  • Przyjazną atmosferę na open space
Lokalizacja

Warszawa

Obszar

IT

Start

asap

Języki

angielski

Umowa B2B

Wymagania technologiczne:
  • język angielski B2
Benefity
  • komputer
  • pakiet medyczny
  • pakiet sport
  • szkolenia
Connectis_ rozwija się bardzo dynamicznie w ciągu ostatnich lat, potwierdza to wiele nagród i wyróżnień przyznanych nam przez niezależnych ekspertów:

Explore

Connectis_

Connectis_ to 350 specjalistów IT pracujących w Polsce oraz 14 krajach w Europie. Z NAMI masz dostęp do specjalistów gotowych do pracy projektowej od zaraz.

Get to know the position: Menedżer ds. Rozwoju (Business Development Manager)

Business Development Manager, jak sugeruje sama nazwa stanowiska tłumaczonego także jako Menedżer do spraw rozwoju, jest osobą odpowiedzialną za koordynowanie i realizowanie całokształtu procesów związanych z kreowaniem przyszłości firmy, marki, lub produktu w szerokim tego sformułowania znaczeniu. Osoba obsadzona na tym stanowisku prowadzi czynną współpracą z niemal wszystkimi działami firmy, wpływając bezpośrednio na ...
Menedżer ds. Rozwoju (Business Development Manager) Job Menedżer ds. Rozwoju (Business Development Manager)

Search jobs by:

Dolnośląskie:
Wrocław (696)
Wałbrzych (46)
Legnica (64)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (138)
Toruń (71)
Lubelskie:
Lublin (107)
Chełm (13)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (869)
Tarnów (28)
Nowy Sącz (36)
Mazowieckie:
Warszawa (1832)
Radom (58)
Płock (34)
Opolskie:
Opole (114)
Nysa (20)