Swipe left or right
to go to next or previous job

Customer Behaviour Analyst

ING Bank Śląski S.A.

Katowice

22 days ago

Miejsce pracy: Katowice
Nr ref.: JW/IK/CACI/PBD/03/2019

Forma zatrudnienia: umowa na zastępstwo (ok. 1,5 roku)

Twoje zadania:
  • Aktywne tworzenie komunikacji, która ułatwia klientom korzystanie z usług banku
  • Przygotowywanie scenariuszy komunikacyjnych dla kampanii marketingowych
  • Implementacja algorytmów doboru optymalnej oferty dla zadanych grup klientów
  • Optymalizacja działań komunikacyjnych oraz procesów
Nasze oczekiwania:
  • Wykształcenie wyższe (kierunki techniczne/analityczne)
  • Wiedza z zakresu relacyjnych baz danych
  • Dobra znajomość SQL
  • Umiejętność pracy z dużymi zbiorami danych
  • Umiejętność interpretacji wyników analiz
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym
Mile widziane:
  • Silny zmysł biznesowy i strategiczne podejście do danych liczbowych
  • Znajomość języków programowania (Python, JavaScript)
Oferujemy Ci:
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Szkolenia
    i programy rozwojowe
  • Dostęp do nowych technologii
  • Premię uzależnioną od wyników
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pracowniczy program emerytalny
  • Pakiet sportowy
  • Kafeteryjny system benefitowy

Explore

Strona główna > O Banku O Banku ING Bank Śląski S.A. Zasadniczym celem ING Banku Śląskiego, wynikającym z jego strategii, jest rozwijanie i umacnianie pozycji w polskim sektorze bankowym poprzez dostarczanie zintegrowanych usług finansowych oraz zachowanie charakteru banku zorientowanego na klienta. Czynnikami wspierającymi realizację zamierzonych celów jest współpraca z Grupą ING, stosowanie nowoczesnej technologii, rozbudowa kanałów dystrybucji i świadczenie wysokiej jakości usług. Strategia rozwoju bankowości detalicznej zakłada świadczenie zintegrowanych usług finansowych, doskonalenie sprzedaży wiązanej i konserwatywne podejście do ryzyka. Klienci ING Banku Śląskiego mają dostęp do usług Banku 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Get to know the position: Analityk Danych

Analityk Danych to osoba, która gromadzi i analizuje dane, a następnie wykorzystuje je do przygotowania lub doskonalenia strategii biznesowych i planów marketingowych firm. Analityk jest osobą profesjonalnie wyszkoloną, posiadającą dobrze rozwinięte umiejętności matematyczne, umiejętności analityczne i zdolność logicznego myślenia. W tej pracy niezmiernie ważna jest umiejętność organizacji pracy, bez której łatwo o błędne ...
Analityk Danych Job Analityk Danych

Search jobs by:

Dolnośląskie:
Wrocław (796)
Wałbrzych (57)
Legnica (130)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (259)
Toruń (138)
Lubelskie:
Lublin (276)
Chełm (58)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (927)
Tarnów (69)
Nowy Sącz (90)
Mazowieckie:
Warszawa (2222)
Radom (180)
Płock (84)
Opolskie:
Opole (237)
Nysa (74)