Swipe left or right
to go to next or previous job

Doradca ds. leasingu (mLeasing)

mBank S.A.

Wrocław

31 days ago

Od nas dostaniesz:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Dostęp do wewnętrznego rynku pracy
  • Bibliotekę Legimi
  • Dostęp do kursów LinkedIn Learning
Zobacz, jak dbamy o pracowników!

Doradca ds. Leasingu

miejsce pracy: Wrocław, Nr ref.: ASZ/005/0119
Główne zadania:
  • budowa i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami oraz dostawcami
  • aktywne pozyskiwanie do współpracy dostawców maszyn i urządzeń oraz transportu ciężkiego
  • realizacja transakcji pochodzących od dostawców
  • prowadzenie negocjacji oraz ustalanie warunków zawieranych transakcji leasingowych
  • realizacja transakcji leasingowych w oparciu o obowiązujące procedury i standardy mLeasing
  • sprzedaż produktów leasing/pożyczka oraz ubezpieczeń majątkowych
  • dbanie o portfel klientów oraz relacje biznesowe
Oczekujemy:
  • minimum rocznego doświadczenia w pracy na stanowisku związanym ze sprzedażą usług leasingowych lub finansowych
  • mile widziane doświadczenia we współpracy z dostawcami maszyn i urządzeń i/lub transportu ciężkiego
  • dobrej znajomość obsługi pakietu MS Office
  • chęci dalszej nauki i samodoskonalenia się
  • doskonałej organizacji pracy
  • zorientowania na cel oraz otwartości na zmiany
  • umiejętności pracy w zespole
  • dobrze rozwiniętych umiejętności sprzedażowych oraz negocjacyjnych
Oferujemy:
  • zatrudnianie w oparciu o umowę o pracę
  • samochód służbowy, telefon, laptop, prywatna opieka medyczna, karta sportowa
  • możliwości rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • szkolenia produktowe i sprzedażowe
  • know-how w zakresie prowadzonych projektów
  • rzetelne rozliczenia i terminowe wypłaty

Explore

mBank S.A.

mBank od lat jest synonimem innowacyjnych rozwiązań w bankowości. Byliśmy pierwszym w pełni internetowym bankiem w Polsce, a dziś wyznaczamy kierunek rozwoju bankowości mobilnej i online. Jesteśmy jedną z najsilniejszych i najszybciej rozwijających się marek finansowych w Polsce, od 1992 roku notowaną na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Stworzyliśmy najbardziej innowacyjną na świecie platformę bankowości elektronicznej, docenioną prestiżowymi, międzynarodowymi nagrodami. Jesteśmy jedną z najsilniejszych i najszybciej rozwijających się marek finansowych w Polsce. Dowiedz się więcej: https://www.mBank.pl/kariera

Get to know the position: Doradca ds. Leasingu

Doradca ds. leasingu to osoba, która pozyskuje klientów i pomaga klientom w wyborze najkorzystniejszego leasingu spośród szerokiej oferty dostępnej na rynku oraz aktywnie współpracuje z przedsiębiorcami w zakresie doradztwa leasingowego i sprzedaży usług leasingowych. Do głównych obowiązków tego pracownika należy, m.in.: promocja oraz sprzedaż produktów firmy, współpraca z ...
Doradca ds. Leasingu Job Doradca ds. Leasingu