Najnowsze oferty pracy

  • Programista aplikacji internetowych Angular

    Mergesoft sp. z o.o.   Poznań    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat   9 000 - 14 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Zakres obowiązków: opracowywanie i implementacja logiki biznesowych aplikacji internetowych w zakresie odbierania i prezentowania danych oraz obsługi formularzy wprowadzania i edycji danych, implementacja wizualnych elementów aplikacji internetowych, tworzenie interaktywnych elementów...
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Front-end Developer Warszawa
Front-end Developer [Rekrutacja prowadzona online]

Polkomtel Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
rekrutacja online
1442 dni temu

Miejsce pracy: Warszawa
W/KWŁGDUW
Twoje Zadania:
  • Utrzymywanie oraz rozwój front-endu e-commerce wykorzystując między innymi Vue.js
  • Udział w projektowaniu i tworzeniu nowych rozwiązań webowych
Nasze Oczekiwania:
  • min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • doświadczenie w realizacji projektów e-commerce z wykorzystaniem HTML5, CSS3, SASS
  • bardzo dobra znajomość JavaScript (Typescript/ES6)
  • bardzo dobra znajomość Google Tag Manager oraz Google Analytics
  • dobra znajomość Server Side Rendering i node.js
  • doświadczenie w tworzeniu aplikacji e-commerce za pomocą Vue/Vuex, jQuery/Vanilla
  • znajomość narzędzi deweloperskich m.in. GIT
Mile widziane:
  • znajomość PWA
  • znajomość GraphQL
  • znajomość Docker
Oferujemy:
  • współpracę B2B
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.