Najnowsze oferty pracy

  • Programista aplikacji internetowych Angular

    Mergesoft sp. z o.o.   Poznań    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat   9 000 - 14 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Zakres obowiązków: opracowywanie i implementacja logiki biznesowych aplikacji internetowych w zakresie odbierania i prezentowania danych oraz obsługi formularzy wprowadzania i edycji danych, implementacja wizualnych elementów aplikacji internetowych, tworzenie interaktywnych elementów...
Zobacz więcej ofert pracy

Frontend Developer

Devire
Wrocław
praca stacjonarna
1507 dni temu

Agencja zatrudnienia nr licencji 3260

Find your own at devire.pl

Miejsce pracy/

Location: Wrocław

Nr ref.: PL41420

Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu. Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

W związku z ciągłym rozwojem naszego klienta tworzącego rozwiązania eCommerce, poszukujemy osób na stanowisko Frontend Developer.

Poszukujemy osób, które mają:

  • Znajomość JavaScript
  • Doświadczenie w pracy z HTML, CSS3 i RWD (na poziomie samodzielnego budowania małych aplikacji w ramach projektów zespołowych)
  • Znajomość pojęć SASS i LESS
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Znajomość framework Angular lub/i React lub/i Vue.js
  • Znajomość bądź chęć poznania platform Hybris w obszarze e-comerce

W zamian oferujemy:

  • Stabilną formę zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Okazjonalną możliwość pracy zdalnej
  • Pakiet benefitów (Multisport, opieka medyczna Luxmed,)
  • Możliwość udziałów w szkoleniach oraz konferencjach branżowych
  • Kurs języka angielskiego
  • Elastyczne godziny pracy
  • Doskonałej jakości sprzęt do pracy – komputer ze stacja dokującą, wysokiej klasy monitor oraz wszelkie niezbędne peryferia

Będziesz odpowiedzialny za:

  • Projektowanie i implementacja aplikacji e-comerce
  • Współpraca z klientem, zespołem testerów, analitykiem i architektem projektu
  • Aktywny udział w prowadzeniu projektu
  • Tworzenie i utrzymywanie dokumentacji systemu
  • Tworzenie aplikacji (zwłaszcza typu Enterprise).

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji"

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.