Inżynier sanitarny ds. realizacji inwestycji (branża wentylacyjna)

Roha Group Sp. z o.o.

Warszawa

12 dni temu

Ogłoszenie numer: 2729348, z dnia 2019-11-07

Spółka z kapitałem zagranicznym, działająca w branży budowlanej poszukuje osób, które dołączą do dynamicznego zespołu, na stanowisko

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • Prowadzenie nadzór nad wykonywanymi instalacjami wentylacji bytowej i oddymiającej w budownictwie mieszkaniowym
  • Współpraca w ramach realizacji projektów z pracowniami projektowymi
  • Współpraca w podwykonawcami w zakresie nadzoru prac i odpowiedzialność z budżet prowadzonej inwestycji

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne o specjalności wentylacja, ogrzewnictwo minimum skończone studia inżynierskie,
  • Uprawnienia sanitarne - wykonawcze,
  • Umiejętność pracy w programie AutoCAD lub podobnym,
  • Doświadczenie w prowadzeniu podobnych kontraktów,
  • Dokładność i sumienność w wykonywaniu zadań,
  • Bardzo dobra organizacja pracy,
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Atrakcyjne, stabilne i uczciwe wynagrodzenie składające się z rzetelnej podstawy i systemu premiowego,
  • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko w szybko rozwijającej się firmie,
  • Bardzo dobrą atmosferę w przyjaznym otoczeniu,
  • Pracę z wysokiej jakości, nowoczesnym i ekologicznym produktem,
  • Stabilność – stawiamy na długofalową współpracę.
Kierownik do spraw nadzoru inwestycji jest osobą odpowiedzialną za kontrolowanie przebiegu realizacji danego przedsięwzięcia pod kątem zgodności z harmonogramem i jakości pracy jednostek wykonawczych. Kierownik nadzoruje wykonawstwo inwestycji od momentu powstania planu jego realizacji aż do przekazania gotowego dzieła odbiorcy. Jest to stanowisko wiążące się z dużą odpowiedzialnością, osoba na nim obsadzona porównuje założenia ...
Praca Kierownik Nadzoru Inwestycji