Najnowsze oferty pracy

  • Architekt it w zespole rozwoju iko

    PKO Bank Polski   Warszawa    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę  pełny etat
    5 dni
    Na co dzień w naszym zespole: odpowiadasz za przygotowywanie architektury dla nowych, złożonych projektów w największych aplikacjach bankowości elektronicznej w Polsce, określasz wymagania dotyczące projektów: środowisko sprzętowe, infrastruktura, oprogramowanie, dobór narzędzi i...
Zobacz więcej ofert pracy

Java Architect

Moorgate Sp. z o.o.
Kraków
praca stacjonarna
1933 dni temu

Jesteśmy firmą rekrutacyjną specjalizującą się w rekrutacjach dla sektora IT. Na rynku działamy od 2012 roku i dzięki wysoko rozwiniętym kompetencjom oraz wiedzy naszych Konsultantów z powodzeniem prowadzimy projekty dla naszych Klientów. Moorgate to przede wszystkim wiedza ekspercka i dbałość o jakość prowadzonych procesów. Naszymi Klientami są firmy będące liderami w swoich segmentach. Z sukcesem zrealizowaliśmy projekty rekrutacyjne dla firm IT oraz do wewnętrznych działów IT innych przedsiębiorstw z obszaru finansów, ubezpieczeń, FMCG czy branży produkcyjnej.

W chwili obecnej, dla naszego Klienta, przedsiębiorstwa informatycznego tworzącego nowoczesne i wysokiej jakości rozwiązania dla firm zewnętrznych z różnych branż (m.in. finansowej, telekomunikacyjnej), poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków
Nr ref.: DB/03/01/19/KRW

Zadania:
  • tworzenie rozwiązań technicznych w dużym, długoterminowym projekcie dla klienta z branży bankowości;
  • wybór technologii, projektowanie komponentów systemu oraz jego interfejsów;
  • dbałość o integrację systemu z jego innymi komponentami i systemami zewnętrznymi;
  • ścisła współpraca z klientem oraz analitykami biznesowymi/systemowo-biznesowymi).

Wymagania:
  • min. 5 lat doświadczenia w pracy jako Senior Java Developer lub doświadczenie w roli Architekta;
  • bardzo dobra znajomość Java 8, Spring, Hibernate, UML, REST, SOAP;
  • podstawowa znajomość technologii frontendowych;
  • znajomość architektury mikroserwisowej;
  • język angielski na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej.

Klient oferuje:
  • Pracę w jednym z biur Klienta w Krakowie (preferowana lokalizacja), Rzeszowie lub Warszawie;
  • Zatrudnienie w oparciu o UoP lub B2B;
  • Elastyczne godziny pracy;
  • Pakiet benefitów (m.in. karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, budżet na dodatkowy rozwój);
  • Pakiet relokacyjny;
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej po okresie próbnym.