Newest jobs

Zobacz więcej ofert pracy

Swipe left or right
to go to next or previous job

Kierownik Projektu

NES Global Talent

Wrocław

30 days ago

Dla naszego klienta – firmy projektowo-inżynieryjnej poszukujemy doświadczonej, otwartej na wyzwania osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska:

  • Nadzór i koordynacja nad projektami budowlanymi dla kluczowych klientów w sektorze farmaceutycznym, spożywczym, energetycznym, elektronicznym (pomieszczenia typu „Clean Room”).
  • Zarządzanie procesem przygotowania oferty, projektowania i sporządzenia dokumentacji, procesem realizacji zamówienia oraz realizacją prac.
  • Udział w tworzeniu budżetów oraz planów i harmonogramów realizacji inwestycji, planowanie zasobów na projektach.
  • Zarządzanie podległym zespołem osób (obszar ofertowania, projektowania, realizacji).
  • Nadzór nad jakością i terminowością realizowanych prac zgodnie z przyjętym harmonogramem projektu i w zgodności z umowami z klientem.
  • Podtrzymywanie dobrych relacji z Klientami oraz pozyskiwanie nowych projektów do realizacji.
  • Prowadzenie negocjacji z klientami, podwykonawcami, dostawcami.
  • Raportowanie z bieżących działań do Kierownika Biura Regionalnego.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (budownictwo, instalacje sanitarne, elektryka, mechanika lub pokrewne).
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku oraz doświadczenie w zakresie projektowania, zarządzania projektami, zamówień.
  • Znajomość rynku budownictwa przemysłowego, przepisów prawa budowlanego, procedur administracyjnych.
  • Umiejętność zarządzania realizacją od fazy koncepcji po rozliczenie inwestycji.
  • Umiejętność zarządzania budżetami, zespołem osób.
  • Koncentracja na realizacji celów biznesowych.
  • Gotowość do pracy w terenie.
  • Samodzielność, dobra organizacja pracy.

Oferta:

  • Stałą pracę w dużej firmie projektowo-inżynieryjskiej.
  • Stabilne zatrudnienie na pełen etat.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Niezbędne narzędzia do pracy.
  • Bogaty pakiet socjalny.

Explore

Get to know the position: Project Manager / Kierownik Projektu

Project manager, tłumaczony po prostu jako kierownik projektu, jest osobą odpowiedzialną za nadzorowanie i koordynowanie działań osób zaangażowanych w realizację danego projektu – mowa tu głównie o przedsięwzięciach informatycznych. Kierownik opracowuje harmonogram prac, strategię działań w ramach danego projektu, organizuje też formalne warunki dla jego realizacji – sporządza niezbędną dokumentację, raportuje ...
Project Manager / Kierownik Projektu Job Project Manager / Kierownik Projektu

Search jobs by:

Dolnośląskie:
Wrocław (628)
Wałbrzych (67)
Legnica (115)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (263)
Toruń (133)
Lubelskie:
Lublin (229)
Chełm (33)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (803)
Tarnów (84)
Nowy Sącz (74)
Mazowieckie:
Warszawa (1979)
Radom (162)
Płock (72)
Opolskie:
Opole (217)
Nysa (62)