Kierownik Robót AKPiA (Automatyk)

Grupa ERBUD

Gdańsk

2 dni temu

ERBUD INDUSTRY

Firma ERBUD Industry oferuje usługi z zakresu inżynierii i serwisu dla przemysłu i energetyki, w Polsce i za granicą. Firmę tworzy zespół inżynierów oraz specjalistów, czerpiących bogate doświadczenia z pracy przy realizacjach w różnych sektorach przemysłu i energetyki. Obecnie poszukujemy osób zainteresowanych rozwojem na stanowisku:

Zadania:
  • nadzór nad pracami z branży AKPiA dla całego projektu,
  • współpraca i nadzór nad podwykonawcami z branży AKPiA,
  • uzgadnianie projektów z Zamawiającym,
  • analiza, dobór i weryfikacja aparatury kontrolno-pomiarowej,
  • analiza dokumentacji technicznej z branży elektrycznej i AKPiA:
    • kart informacyjnych (data sheet’ów) dla aparatury kontrolno-pomiarowej,
    • listy instrumentów,
    • albumu kabli,
    • schematów technologiczno-pomiarowych,
    • dokumentacji systemów sterowania i zabezpieczeń,
    • ocena techniczna ofert,
    • koordynacja punktów styku z innymi branżami.
Oczekiwania:
  • znajomość branży elektrycznej i AKPiA,
    doświadczenie w opracowywaniu lub realizacji projektów w branży automatyki przemysłowej,
    znajomość międzynarodowych standardów i norm projektowania,
    dobra znajomość języka angielskiego,
  • uprawnienia elektryczne,
  • znajomość Pakietu MS Office oraz programów: MS Project, AutoCAD,
  • samodzielność, proaktywność, orientacja na zadania.
Dodatkowe atuty:
  • umiejętność sporządzania wycen prac z branży AKPiA,
  • doświadczenie w opracowywaniu projektów koncepcyjnych, w tym specyfikacji projektowych, schematów technologiczno-pomiarowych i wytycznych w zakresie głównych systemów sterowania,
  • umiejętność sporządzania załączników technicznych do zapytań ofertowych na systemy sterowania, przyrządy pomiarowe oraz okablowanie.
Oferujemy:
  • opiekę medyczną
  • naukę języków obcych
  • dofinansowanie do pakietów sportowych
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne wynagrodzenie
Prosimy o dołączanie do aplikacji klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych widocznej po kliknięciu przycisku APLIKUJ.

Poznaj

Grupa ERBUD

Dlaczego warto?

Grupa Erbud jest jedną z pięciu największych grup budowlanych na polskim rynku. Erbud posiada doświadczoną, wysoko wykwalifikowaną kadrę inżynierów i specjalistów. Od 2007 r. Grupa działa na rynku polskim oraz na rynkach innych krajów Unii Europejskiej. Rocznie realizuje projekty o wartości ok. 2 mld zł. Do najbardziej prestiżowych inwestycji powstałych w ostatnim czasie należą: Hala Koszyki, Galeria Młociny w Warszawie, Centrum Medycyny Inwazyjnej Akademii Medycznej w Gdańsku czy Szpital Przylądek Nadziei we Wrocławiu. ERBUD – ODPOWIEDZIALNY, INNOWACYJNY I BEZPIECZNY PARTNER

Proces rekrutacji

KrokPrzesłanie CV
KrokAnaliza CV
KrokKrótka rozmowa telefoniczna
KrokRozmowa rekrutacyjna
KrokDecyzja o zatrudnieniu
Poznaj stanowisko: Kierownik Budowy
Kierownik budowy jest to osoba czuwająca nad prawidłowym procesem realizacji budowy lub robót budowlanych. Pracownik ten reprezentuje wykonawcę. Podstawowe obowiązki kierownika budowy wymienione są w art. 22 PB, natomiast art. 23 PB określa jego prawa. Do podstawowych obowiązków kierownika budowy należy, m.in.: kontrola i nadzór nad prawidłową realizacją robót budowlanych (np. roboty ziemnie, ciesielskie, ...
Praca Kierownik Budowy