Kolorysta - Grafik

GOMEZ

Poznań

81 days ago

Gomez to multibrandowe salony stacjonarne i internetowy dom mody gomez.pl oferujące odzież, obuwie, torebki i akcesoria najlepszych marek premium na świecie. W naszej ofercie znajdziecie najnowsze kolekcje marek takich jak: Red Valentino, Michael Kors, Tommy Hilfiger, PINKO, TWIN-SET, UGG, Hugo Boss, Guess, Armani Jeans, Liu Jo, Calvin Klein i inne.

Wierzymy, że ubranie jest integralną częścią każdego z nas – jest odzwierciedleniem naszej osobowości i charakteru. Kochamy modę i żyjemy nią. Chcemy wciągać naszych klientów i pracowników w pełną przygód podróż po stolicach mody na całym świecie, najnowszych trendach i nowatorskim designie. Cały czas się rozwijamy powiększając ofertę o nowe marki i zmieniamy salony, bo dbamy o najwyższy komfort naszych klientów.

Aktualnie, w związku z dynamicznym rozwojem, do naszego zespołu poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Zakres obowiązków:
  • Praca w studio FOTO,
  • Dopasowanie koloru produktów
  • Sprawdzenie poprawności i kompletności ujęć fotograficznych
  • Praca z produktem premium (odzież, obuwie, akcesoria),
  • Wsparcie fotografów w ich codziennej pracy,
  • Współpraca z pozostałymi działami w firmie.
Wymagania:
  • Znajomość Photoshopa w stopniu przynajmniej dobrym,
  • wrażliwość na niuanse kolorystyczne,
  • skrupulatność i dokładność,
  • Mile widziana znajomość technik fotografii packshotowej,
  • Wykształcenie min. średnie,
  • Dyspozycyjność,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Rzetelność i doskonała organizacja pracy własnej

Oferujemy:
  • Doświadczenie w solidnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Pełną wyzwań pracę wśród najlepszych marek modowych,
  • Imprezy integracyjne i nagrody uznaniowe,
  • Atrakcyjne rabaty pracownicze,
  • Możliwość dalszego rozwoju w ramach struktur GOMEZ,
Please add the following clause: I agree to the processing of my personal data contained in my job offer for the needs of the recruitment process (pursuant to the Personal Data Protection Act of 29.08.1997, unified text, Journal of Laws 2016, item 922 with later changes). I also state that I was advised of the fact that giving personal data is voluntary and that I have the right to access and correct the content of my data.

Get to know the position: Grafik

Grafik jest to osoba, która odpowiada za przygotowanie i realizację oraz koordynację projektów graficznych. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: przygotowywanie projektów graficznych, np. reklam, materiałów promocyjnych, broszur, produktów, itd. Poza tym musi współpracować z agencjami reklamowymi, mediami i partnerami oraz odpowiada za adaptację projektów ...
Grafik Job Grafik