Swipe left or right
to go to next or previous job

Lider zespołu programistów RoR

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.

Gdańsk

26 days ago

Zmień z nami pracę na lepszą!

Miejsce pracy: Gdańsk

Nr Ref.: LZR/CP/032019

Oferujemy:

  • możliwość systemy zdalnego - pracuj z dowolnego miejsca w Polsce;
  • do wyboru zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt;
  • Kartę Multisport oraz prywatną opiekę medyczną;
  • komputer (MacBook) oraz dodatkowe akcesoria;
  • co pół roku podwyższenie stawki wynagrodzenia.

Zakres obowiązków:

  • koordynacja pracy profesjonalnego zespołu programistów;
  • przeprowadzanie szkoleń dla nowych pracowników;
  • prowadzenie projektów typu startup dla Klientów z całego świata.

Oczekujemy:

  • minimum 4 lat doświadczenia na stanowisku programisty Ruby on Ralis (RoR);
  • doświadczenia w zarządzaniu podległym zespołem;
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (poziom C1).

Explore

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o. o. posiadamy certyfikat w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia o numerze 7254.

Get to know the position: Kierownik zespołu

Osoba zatrudniona na tym stanowisku jest odpowiedzialna za koordynację pracy działu IT. Do jego obowiązków należy planowanie i rozdział zadań dla zespołów projektowych. Kierownik zespołu administruje również kontami użytkowników, bazami danych i systemami. Często jest on odpowiedzialny za wdrażanie procedur bezpieczeństwa zgodnych z wymogami firmy. Kierownik zespołu odpowiada również za współpracę z ...
Kierownik zespołu Job Kierownik zespołu

Search jobs by:

Dolnośląskie:
Wrocław (805)
Wałbrzych (54)
Legnica (136)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (276)
Toruń (145)
Lubelskie:
Lublin (278)
Chełm (57)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (977)
Tarnów (91)
Nowy Sącz (80)
Mazowieckie:
Warszawa (2301)
Radom (172)
Płock (93)
Opolskie:
Opole (240)
Nysa (72)