Swipe left or right
to go to next or previous job

Mechanik / Montażysta

Eckert AS Sp. z o.o.

Legnica

4 days ago

Co nas wyróżnia?

Innowacja najlepiej oddaje filozofię oraz działanie naszej firmy. Jesteśmy wiarygodnym pracodawcą – przemawia za nami 28 lat funkcjonowania. Jesteśmy twórcami nowoczesnych i wyjątkowych na skalę światową rozwiązań (także opatentowanych). 50% naszej sprzedaży stanowi eksport. Nasze rozwiązania wielokrotnie były nagradzane, zarówno przez instytuty naukowe, jak i komisje przyznające nagrody i wyróżnienia na międzynarodowych specjalistycznych targach. Naszą siłą jest młody i zgrany zespół. Stawiamy na inicjatywę.

Obecnie w związku z dynamicznym rozwojem prowadzimy nabór na stanowisko:

Miejsce pracy: Legnica
Opis stanowiska:

Do podstawowych zadań osoby zatrudnionej
na tym stanowisku należeć będzie:

  • montaż podzespołów mechanicznych w maszynach produkowanych przez firmę Eckert AS Sp. z o.o.;
  • prace ślusarskie;
Wymagania:
  • wykształcenie zawodowe/ średnie techniczne  (ślusarskie lub mechaniczne);
  • dobra umiejętność czytania rysunku technicznego;
  • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi (suwmiarka, mikrometr, średnicówka);
  • umiejętność posługiwania się podstawowymi narzędziami ślusarskimi (wiertarka, wkrętarka, szlifierka);
Oferujemy:
  • pracę w nowoczesnej firmie z długoletnią tradycją,
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,
  • wynagrodzenie zasadnicze i premię miesięczną,
  • pakiet opieki medycznej, dofinansowanie do karty Multisport i inne benefity pozapłacowe,
  • przyjazne otoczenie miejsca pracy, pełne zieleni, z dala od zgiełku miasta.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do ECKERT Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Pawickiej 4c, 59-220 Legnica (Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez ECKERT Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Pawicka 4c, 59-220 Legnica, danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem privacy@eckert.com.pl

Dokumenty w języku polskim: CV i list motywacyjny prosimy kierować na adres: rekrutacja@eckert.com.pl lub korespondencyjnie: ECKERT AS Sp. z o.o., ul. Pawicka 4c, 59-220 Legnica

Explore

Firma Eckert jest jednym z niewielu producentów przecinarek do kształtowego cięcia tlenowego i plazmowego, który oferuje tak nowoczesną konstrukcję maszyn oraz bogate wyposażenie dodatkowe. Osprzęt dodatkowy znacznie skraca czas wytworzenia gotowych detali oraz pozwala na uniknięcie błędów w produkcji wykluczając czynności manualne. Sterowanie CNC ECS 872 pozwala na pozycjonowanie z dokładnością do 0,005 mm, a inteligentny system analizy położenia punktów wypalania pozwala na zwiększenie wydajności, nawet do 40% w stosunku do klasycznych sterowników. Zapewniamy dostawę kompletnego stanowiska cięcia, w optymalnym zestawieniu, zdolnego sprostać potrzebom i wymaganiom klienta. Naszymi atutami są: * doskonała jakość, * profesjonalne doradztwo, * wysokiej klasy szkolenia technologów i obsługi, * ekspresowy serwis.

Get to know the position: Mechanik Automatyki Przemysłowej i Urządzeń Precyzyjnych

Zawód mechanik kojarzy się przede wszystkim z branżą samochodową, i faktycznie w niej stanowisko występuje najczęściej. W ogólnym jednak zarysie mechanikiem jest osoba zajmująca się wytwarzaniem, obsługą lub serwisowaniem różnego rodzaju urządzeń mechanicznych. Mechanicy specjalizują się w jednej z następujących dziedzin; sprzętowej, opartej na znajomości poszczególnych maszyn i urządzeń, ich obsłudze, ...
Mechanik Automatyki Przemysłowej i Urządzeń Precyzyjnych Job Mechanik Automatyki Przemysłowej i Urządzeń Precyzyjnych

You are applying for the position of

Attach files to the application