Najnowsze oferty pracy

  • Naczelnik wydziału polityki sprzedaży produktu​

    PKP Polskie Linie Kolejowe S.A   Warszawa    praca stacjonarna   za 3 dni wygasa
    kierownik/koordynator / menedżer  umowa o pracę  pełny etat
    4 dni
    Zakres zadań wykonywanych na stanowisku: kierowanie podległym Wydziałem w celu zapewnienia realizacji wyznaczonych celów, formułowanie propozycji w zakresie polityki sprzedaży usług udostępniania infrastruktury kolejowej będącej własnością Spółki, rozwój metodyki wyznaczania stawek...
Zobacz więcej ofert pracy

Naczelnik

Główny Inspektorat Transportu Drogowego w Warszawie
Warszawa
praca stacjonarna
2210 dni temu
Dyrektor Generalny poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
Naczelnik
Miejsce pracy: Warszawa
Ogłoszenie o naborze Nr 25664

Warunki pracy

Praca przy komputerze wymagająca wymuszonej pozycji ciała - powyżej 4 godzin dziennie. Narzędzia i materiały pracy: komputer, skaner, telefon, drukarka, faks. Budynek jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach w zakresie podjazdu, toalet, wind. Oświetlenie w pomieszczeniach naturalne i sztuczne. Temperatura w pomieszczeniach nie mniejsza niż 18° Celsjusza z wentylacją grawitacyjną i klimatyzacją. Permanentna obsługa klientów zewnętrznych. Stanowisko wiąże się z koniecznością podejmowania decyzji.

Zakres zadań

  • kierowanie pracami Wydziału, dokonywanie podziału wpływających spraw do realizacji, wyznaczanie pracowników odpowiedzialnych za wykonanie poszczególnych zadań oraz określanie celów i terminów ich wykonania w sposób prowadzący do merytorycznie poprawnej i terminowej realizacji przydzielonych zadań;
  • nadzór, koordynacja i planowanie realizacji spraw związanych z naborem, nawiązywaniem, trwaniem i ustaniem stosunku pracy z pracownikami GITD oraz spraw związanych z powoływaniem, mianowaniem, odwoływaniem kierownika jednostki oraz jego zastępcy;
  • inicjowanie oraz koordynacja spraw związanych z opracowaniem strategicznych kierunków polityki zarządzania zasobami ludzkimi w GITD;
  • nadzorowanie i koordynacja współpracy polegającej na wsparciu merytorycznym z komórkami organizacyjnymi GITD w zakresie terminowego i prawidłowego przeprowadzania ocen pracowniczych;
  • koordynacja sporządzania okresowych i doraźnych analiz dotyczących zasobów ludzkich i kadr GITD;
  • koordynacja współpracy z komórkami organizacyjnymi przy prowadzeniu dokumentacji związanej z czasem pracy;
  • opiniowanie pod kątem zgodności z obowiązującymi przepisami oraz regulacjami wewnętrznymi decyzji Dyrektora Generalnego oraz wnioski Głównego Inspektora dotyczące zmian warunków zatrudnienia, awansowania, nagradzania i wyróżniania pracowników;
  • nadzór nad przygotowaniem danych dotyczących zatrudnienia i czasu przepracowanego w GITD.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe
doświadczenie zawodowe/staż pracy: 3 lata doświadczenia zawodowego w pracy w obszarze HR;
  • znajomość ustawy o służbie cywilnej wraz z aktami wykonawczymi, ustawy o pracownikach urzędów państwowych wraz z aktami wykonawczymi, ustawy - Kodeks pracy wraz z aktami wykonawczymi, ustawy o świadczeniach pieniężnych z ubezpieczeń społecznych, ustawy o ochronie danych osobowych;
  • dzielenie się wiedza i doświadczeniem, orientacja na klienta, delegowanie, motywowanie, kierowanie, ocena i rozwój pracowników, rozwiązywanie konfliktów, podejmowanie decyzji;
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • umiejętność obsługi programu kadrowo-płacowego;