Swipe left or right
to go to next or previous job

Operator maszyn

Trenkwalder

Dzierżoniów

5 days ago

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Dzierżoniów
Nr ref.: OM/DZI/0119
Obowiązki:
  • obsługa maszyn manualnych lub sterowanych numerycznie,
  • kontrola produktu za pomocą narzędzi pomiarowych,
  • przestrzeganie i kontrola ogólnych norm jakościowych i wydajnościowych.
Wymagania:
  • doświadczenie w pracy przy maszynach, np. prasie lub CNC,
  • znajomość rysunku technicznego,
  • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi,
  • dokładność, precyzja,
  • samodzielność, dobra organizacja pracy.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową,
  • możliwość bezpośredniego przejęcia przez firmę,
  • zdobycie doświadczenia w renomowanej firmie.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą formularza internetowego.

Agencja zatrudnienia nr cert. 136.

Explore

Trenkwalder

Get to know the position: Operator Maszyn

Osoby zatrudnione na stanowisku operatora maszyn są odpowiedzialne za obsługę maszyn i urządzeń wykorzystywanych przy procesach zachodzących w danej firmie. Odpowiada on za szereg czynności związanych z urządzaniami będącymi na wyposażeniu firmy. Operator wykonuje pracę na podstawie obowiązującej dokumentacji. Jego zadaniem jest także kontrola stanu technicznego, dbałość o czystość maszyn i ich otoczenia, bieżąca konserwacja, ...
Operator Maszyn Job Operator Maszyn

You are applying for the position of

Search jobs by:

Dolnośląskie:
Wrocław (753)
Wałbrzych (45)
Legnica (97)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (208)
Toruń (134)
Lubelskie:
Lublin (244)
Chełm (24)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (889)
Tarnów (60)
Nowy Sącz (77)
Mazowieckie:
Warszawa (2179)
Radom (164)
Płock (112)
Opolskie:
Opole (216)