Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Pracownik obsługi klienta i kasy

Termy Maltańskie Sp. z o.o.

Poznań

35 dni temu

Termy Maltańskie Poznań to najnowocześniejszy i największy wodny kompleks rekreacyjno-sportowy w Polsce, położony nad brzegiem jeziora Maltańskiego. Termy Maltańskie to 18 basenów sportowych i rekreacyjnych o całkowitej powierzchni lustra wody 5000 m2, Świat Saun oraz profesjonalne SPA 1306 z 17 gabinetami i nowoczesnym wyposażeniem. Termy Maltańskie to wodny świat, który kryje moc atrakcji. Więcej informacji na stronie: www.termymaltanskie.com.pl

 

Zatrudnimy osobę na stanowisku:

Pracownik obsługi klienta i kasy
Miejsce pracy: Poznań
Nr ref.: Obsługa
OPIS ZADAŃ:

 

Osoby zatrudnione na tym stanowisku odpowiedzialne będą za:

 • sprzedaż biletów/karnetów przy pomocy programu kasowego
 • obsługę klienta (w tym udzielanie informacji, przyjmowanie wniosków, obsługę infolinii, kierowanie Klienta do odpowiedniej osoby)
 • wydawanie i rozliczanie transponderów

Praca zmianowa w godzinach otwarcia Kompleksu.

 

OFERUJEMY:
 • pracę w profesjonalnym zespole, w nowoczesnym kompleksie rekreacyjno-sportowym i miłą atmosferę pracy
 • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (w wymiarze etatu dopasowanym do Twoich potrzeb)
 • szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego
 • dodatkowe wynagrodzenie kwartalne, a dla pracowników
  z najdłuższym zakładowym stażem nagrody jubileuszowe
 • dodatkowe świadczenia: atrakcyjne rabaty pracownicze,
  pakiety prywatnej opieki medycznej i fundusz
  świadczeń socjalnych
NASZE WYMAGANIA:
 • wykształcenie minimum średnie
 • dobra znajomość obsługi komputera
 • umiejętność nawiązywania kontaktów i pracy w zespole
 • znajomość języka angielskiego oraz doświadczenie zawodowe
  na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
Dołącz do naszego zespołu !
Please add the following clause: I agree to the processing of my personal data for the needs necessary in the recruitment process.

(Kliknij tutaj aby wyświetlić klauzulę)

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Spółka Termy Maltańskie sp. z o.o. ul. Termalna 1, 61-028 Poznań.
Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu aktualnej rekrutacji na podstawie udzielonej przez Panią/Pana zgody nie dłużej niż 12 miesięcy od momentu ich pozyskania. W przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych w przyszłych rekrutacjach będą one przetwarzane także dla realizacji przyszłych rekrutacji, nie dłużej niż 12 miesięcy od rozpoczęcia przyszłej rekrutacji.
Pani/Pana dane osobowe mogą zostać powierzone dostawcy systemu rekrutacyjnego wspierającego proces rekrutacji, z którym współpracuje Administrator i mogą zostać udostępnione upoważnionym podmiotom na udokumentowany wniosek. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usunięcia. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
Podanie przez Panią/Pana danych osobowych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne, ale jest warunkiem niezbędnym do uczestnictwa w procesie rekrutacji, a konsekwencją ich nie podania będzie brak możliwości uczestnictwa w procesie rekrutacji.
Podanie przez Panią/Pana dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.
Pełna treść aktualnej klauzuli informacyjnej jest dostępna pod adresem http://www.termymaltanskie.com.pl/rodo-informacja-dla-kandydata/
Poznaj stanowisko: Kasjer / Kasjerka 
Kasjer / Kasjerka jest to osoba, która odpowiada za obsługę klienta i rozliczenie środków płatniczych za sprzedawany produkt lub usługę oraz wydaje resztę. Do głównych obowiązków tego pracownika należy, np..: doradztwo dotyczące produktów i usług, obsługa kasy fiskalnej i obsługa klienta, przyjmowanie zwrotów i zajmowanie się zamianami, rejestrowanie zakupów na kartach stałego klienta ...
Praca Kasjer / Kasjerka