Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Serwisant

Drabpol sp. jawna

Warszawa

88 dni temu

W związku z rozwojem firmy Drabpol - www.drabpol.pl działającej w szeroko pojętej branży elektroniczno - informatycznej na rynku transportu lądowo–lotniczego, poszukujemy osób na stanowisko:

Serwisant
Miejsce pracy: Warszawa

 

Oferujemy:
 • Interesującą pracę w firmie o silnej pozycji na rynku
 • Możliwość rozwoju zawodowego i poznanie najnowocześniejszych technik w dziedzinie elektroniki motoryzacyjnej
 • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
 • Motywacyjny system wynagrodzeń ( zasadnicze + prowizja )
 • Profesjonalny system szkoleń z zakresu oferowanych produktów
 • Samochód służbowy
Zakres obowiązków:
 • Instalacja, diagnostyka i naprawa urządzeń elektroniki motoryzacyjnej (komputery pokładowe, elektroniczne systemy bezpieczeństwa, tachografy, klimatyzacje i urządzenia chłodnicze do samochodów ciężarowych itp.)
Oczekiwania:
 • Wykształcenie średnie techniczne o specjalności technik samochodowy, technik elektryk pojazdów mechanicznych, elektronik
 • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
 • Znajomość obsługi komputera
 • Prawo jazdy kat. B
 • Dyspozycyjność, zaangażowanie
 • Mile widziane uprawnienia SEP

Prosimy o przesyłanie CV z poniższym dopiskiem:


„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, nie wyłączając dobrowolnie podanych danych wrażliwych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez DRABPOL Sp. Jawna P. Drabczyński i Wspólnik z siedzibą w Mykanowie (42-233) ul. Akacjowa 24/26, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji. Oświadczam, że zapoznałem się z klauzurą informacyjną Spółki DRABPOL zamieszczoną w ogłoszeniu.


Informujemy, że Administratorem danych jest „DRABPOL” Sp. Jawna P. Drabczyński i Wspólnik z siedzibą w Mykanowie. Dane zbierane są dla potrzeb i na czas aktualnych i przyszłych rekrutacji w Spółce Drabpol. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Wniosek o sprostowanie, usunięcie lub ograniczenie przetwarzania, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody należy kierować na adres email rodo@drabpol.pl . Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych oraz danych wrażliwych jest dobrowolne.


Skontaktujemy się z wybranymi osobami po zakończeniu rekrutacji.


Poznaj stanowisko: Serwisant 
Serwisant jest pracownikiem odpowiedzialnym za poprawne funkcjonowanie sprzętu i urządzeń, wykorzystywanych na terenie przedsiębiorstwa lub firmy. Osoba obsadzona na tym stanowisku monitoruje bieżący stan techniczny maszyn i urządzeń, przechowuje jego dokumentację techniczną i wykonuje ewentualne prace naprawcze, jeśli sprzęt takiej naprawy wymaga. Serwisant to osoba czynnie zaangażowana w organizowanie technicznych warunków dla ...
Praca Serwisant