Newest jobs

Zobacz więcej ofert pracy

Swipe left or right
to go to next or previous job

Specjalista ds. Mechanicznych

CEMEX Polska Sp. z o.o.

Chełm

37 days ago

Miejsce pracy: Chełm

Cementownia Chełm

Główne zadania
  • Przeglądy maszyn i urządzeń, przygotowywanie planów i zakresów prac remontowych.
  • Nadzorowanie prawidłowości eksploatacji maszyn i urządzeń w celu zapobiegania awariom.
  • Zlecanie prac remontowo-konserwacyjnych oraz montażowych, nadzór nad prawidłowością
    ich wykonania zgodnie z zakresem i umową oraz rozliczanie prac na wskazanym wydziale,
  • Przygotowanie i przekazanie maszyny i urządzenia do remontu i odbiór po remoncie,
  • Nadzorowanie usuwanie awarii, badanie przyczyn powstawania awarii i przedwczesnego zużycia maszyn oraz zapobieganie ich powstawaniu,
  • Prowadzenie gospodarki częściami zamiennymi,
  • Opracowywanie wydziałowych planów remontów w zakresie rzeczowo-kosztowym
    i terminowym,
  • Opracowywanie zapytań ofertowych na: materiały, wykonawstwo remontów, pomiarów i usług,
  • Uczestniczenie w prowadzeniu dokumentacji technicznej maszyn i urządzeń.
Wymagania formalne
  • Wykształcenie wyższe techniczne preferowane kierunki: mechanika, budowa maszyn.
  • Doświadczenie - minimum 2 lata pracy na podobnym stanowisku.
  • Dobra znajomość rysunku technicznego.
  • Znajomość zagadnień specjalistycznych w tym: budowy i eksploatacji maszyn i urządzeń,
    dokumentacji technicznej, zakresu technologii wykonywania prac mechanicznych.
  • Umiejętność obsługi komputera, pakietu MS Office.
  • Umiejętność obsługi programów typu CAD.
  • Mile widziana umiejętność obsługi systemu SAP.
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.
Co możesz zyskać pracując w CEMEX?
  • Umowę o pracę w CEMEX Polska,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie,
  • Szeroki pakiet świadczeń dodatkowych oraz benefitów (np. dofinansowanie do wypoczynku ,,wczasy pod gruszą’’, opieka medyczna, karta rekreacyjno-sportowa)
  • Pracę w dużej i stabilnej firmie o globalnym zasięgu,
  • Możliwość rozwoju, nauki i zdobywania doświadczenia w różnych obszarach biznesu,

Explore

CEMEX jest globalnym liderem w branży materiałów budowlanych. W świecie stojącym wobec stale rosnącej potrzeby rozwoju budownictwa, pomagamy zaspokajać to zapotrzebowanie poprzez dostarczanie wysokiej jakości produktów i usług naszym klientom oraz naszym społecznościom na całym świecie.

Get to know the position: Mechanik Automatyki Przemysłowej i Urządzeń Precyzyjnych

Zawód mechanik kojarzy się przede wszystkim z branżą samochodową, i faktycznie w niej stanowisko występuje najczęściej. W ogólnym jednak zarysie mechanikiem jest osoba zajmująca się wytwarzaniem, obsługą lub serwisowaniem różnego rodzaju urządzeń mechanicznych. Mechanicy specjalizują się w jednej z następujących dziedzin; sprzętowej, opartej na znajomości poszczególnych maszyn i urządzeń, ich obsłudze, ...
Mechanik Automatyki Przemysłowej i Urządzeń Precyzyjnych Job Mechanik Automatyki Przemysłowej i Urządzeń Precyzyjnych

Search jobs by:

Dolnośląskie:
Wrocław (640)
Wałbrzych (60)
Legnica (116)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (235)
Toruń (144)
Lubelskie:
Lublin (235)
Chełm (35)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (815)
Tarnów (97)
Nowy Sącz (85)
Mazowieckie:
Warszawa (2006)
Radom (176)
Płock (63)
Opolskie:
Opole (236)
Nysa (63)