Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista ds. prowadzenia inwestycji (branża deweloperska)

LSJ HR Group

Szczecin

76 dni temu

Naszym klientem jest firma o międzynarodowym zasięgu, globalnie znanej marce, bardzo wysokim poziomie organizacji produkcji, która wciąż rozwija swój zespół inżynierski w związku z czym otwiera nową rekrutacje.

Lokalizacja: Szczecin

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie wycen prac remontowych/wykończeniowych w obiektach dewelopera oraz analiza kosztorysów
  • Zlecanie i nadzór nad pracami budowlanymi i remontowymi
  • Przygotowywanie planów remontowych nieruchomości i sporządzanie planów budżetowych pod ich realizację
  • Wydawanie lokali nabywcom/najemcom
  • Prowadzenie spraw reklamacyjnych zgodnie z procedurą
  • Opracowanie standardów technicznych wykończenia nieruchomości i oferowanych lokali
  • Koordynacja prac aranżacyjnych i wykończeniowych w poszczególnych nieruchomości
  • Koordynacja technicznej obsługi nieruchomości
  • Identyfikacja problemów technicznych związanych z funkcjonowaniem nieruchomości i ich aktywnie rozwiązywanie
  • Nadzór nad pracami technicznymi
  • Współpraca z firmami serwisowymi obsługującymi poszczególne nieruchomości
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej poszczególnych lokalizacji
  • Szkolenie zespołu oraz najemców w obsłudze systemów, instalacji i urządzeń zlokalizowanych w przedmiocie najmu lub nieruchomości

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku np. spółdzielnie mieszkaniowe
  • Doświadczenie w koordynacji projektów technicznych/inwestycyjnych
  • Wykształcenie wyższe na wydziale budownictwa- preferowane
  • Znajomość podstawowych zagadnień z zakresu prawa budowlanego
  • Umiejętność czytania dokumentacji projektowych

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki finansowe
  • Długofalową pracę w firmie z długoletnim doświadczeniem
  • Możliwość rozwoju zawodowego, zdobycie nowej wiedzy i umiejętności
  • Pracę przy innowacyjnych projektach
  • Pracę na miejscu w Szczecinie

LSJ HR Group, nr licencji: 4440
al. Niepodległości 22, Szczecin
nr agencji zatrudnienia 13331.
tel. 91 814 52 52, www.lsj.pl

Poznaj

LSJ HR Group jest wiodącą polską firmą w branży rekrutacji i doradztwa personalnego. Powstała w 2002 r. w Szczecinie. Wspiera polskich oraz zagranicznych partnerów w zakresie: rekrutacji i selekcji pracowników, doradztwa personalnego, pracy tymczasowej, usług outsourcingowych, szkoleń biznesowych, zawodowych, językowych,badania kompetencji, oraz tworzenia strategii personalnych. Dzięki wnikliwej znajomości branży i specyfiki rynków pracy, w których się poruszamy, profesjonalizmowi zespołu oraz uczciwym i przejrzystym zasadom współpracy z kontrahentami jesteśmy niezwykle skuteczni. Naszym priorytetem jest zaufanie klientów, transparentne zasady współpracy. Potwierdzeniem naszego profesjonalizmu są liczne referencje od polskich i zagranicznych firm oraz partnerstwo znaczących instytucji i uczelni regionu.

Kierownik ds. Inwestycji Budowlanych to osoba, która nadzoruje i koordynuje projektami budowlanymi i inwestycyjnymi przedsiębiorstwa. Do głównych obowiązków osoby na tym stanowisku należy, m.in.: pozyskiwanie materiałów budowlanych, wykonawców i inwestorów, doradztwo techniczne, realizacja infrastruktury budowlanej firmy, analizy rynku, a także nadzór pracy podległego personelu, ...
Praca Kierownik ds. Inwestycji Budowlanych