Swipe left or right
to go to next or previous job

Specjalista ds. Reklamy Kontekstowej (Zespół SEM)

Imagine The Future

Warszawa

16 days ago

ITF jest innowacyjną agencją reklamową, dostarczającą klientom kompleksowe usługi z zakresu marketingu internetowego. Wykorzystujemy w naszej codziennej pracy najnowsze technologie, autorskie rozwiązania analityczne i know-how najlepszych specjalistów, aby wspólnie wdrażać efektywne rozwiązania reklamowe. Największą wartością naszej firmy jest Zespół - to ludzie młodzi, zaangażowani, którym oferujemy odpowiedzialność i samodzielność, realny wpływ na wynik oraz swobodę w szukaniu rozwiązań.

Miejsce pracy: Warszawa
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • planowanie, budowa i optymalizacja kampanii w co najmniej jednej z wymienionych sieci reklamowych: Double-Click, Ad Context, Content Stream, Adform, Yandex, Etarget lub innych
  • raportowanie wyników prowadzonych kampanii
OCZEKIWANIA:
  • minimum rok doświadczenia w prowadzeniu kampanii w co najmniej jednej z wymienionych sieci reklamowych: Double-Click, Ad Context, Content Stream, Adform, Yandex, Etarget lub innych
  • praktyczna znajomość Google Analytics lub innych narzędzi analitycznych mile widziane
  • praktyczna znajomość narzędzia Excel na poziomie średnio-zaawansowanym
  • znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • analityczny umysł
  • dokładność i skrupulatność
  • zorientowanie na efekty
  • odpowiedzialność i samodzielność
OFERUJEMY:
  • zdobycie doświadczenia w pracy na innych systemach rozliczeń niż CPC, w obszarze programmatic, w sieciach afiliacyjnych
  • prowadzenie kampanii na wielu rynkach zagranicznych
  • jasną ścieżkę kariery i rozwoju zawodowego
  • zgraną ekipę i przyjazną atmosferę
  • współpracę z najlepszymi specjalistami w branży
  • możliwość rozwoju oraz know-how, które ułatwi Ci życie!
DODATKOWO:
  • elastyczne godziny pracy
  • wieczory gier planszowych, świeże owoce i inne przyjemności
  • fajne biuro w super lokalizacji (250 m od Metra Centrum)
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej i kartę Multisport
  • pracę, która stanie się Twoją pasją!
Dołącz do nas!
Prosimy o przesłanie CV w formacie PDF oraz zamieszczenie w nazwie pliku swojego imienia i nazwiska. Please add the following clause: I agree to the processing of my personal data for the needs necessary in the recruitment process. | Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Get to know the position: Specjalista ds. SEM, SEO

Stanowisko specjalisty do spraw SEM i SEO jest w praktyce niemal tożsame z profesją pozycjonera stron internetowych. Całokształt działań pozycjonowania i optymalizacji (weryfikacji i modyfikacji kodu strony pod kątem jak najwyższej jej atrakcyjności w oczach wyszukiwarki) odbywa się w przestrzeni wirtualnej, a w dalszej perspektywie ma na celu zmaksymalizowanie współczynników oglądalności danej witryny, a więc i ...
Specjalista ds. SEM, SEO Job Specjalista ds. SEM, SEO

Search jobs by:

Dolnośląskie:
Wrocław (777)
Wałbrzych (54)
Legnica (129)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (241)
Toruń (131)
Lubelskie:
Lublin (274)
Chełm (58)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (874)
Tarnów (73)
Nowy Sącz (85)
Mazowieckie:
Warszawa (2220)
Radom (177)
Płock (86)
Opolskie:
Opole (234)
Nysa (71)