Najnowsze oferty pracy

  • Programista aplikacji internetowych Angular

    Mergesoft sp. z o.o.   Poznań    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat   9 000 - 14 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Zakres obowiązków: opracowywanie i implementacja logiki biznesowych aplikacji internetowych w zakresie odbierania i prezentowania danych oraz obsługi formularzy wprowadzania i edycji danych, implementacja wizualnych elementów aplikacji internetowych, tworzenie interaktywnych elementów...
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Front-end Developer Warszawa
Specjalista ds. Rozwoju Serwisów Internetowych

Promedica24
Warszawa
praca stacjonarna
1738 dni temu

Pozytywne relacje, energia, możliwość rozwoju. Z czym kojarzą Ci się te wartości? Mamy nadzieję, że od teraz będzie to dla Ciebie Promedica24.

Czym się zajmujemy? Jesteśmy firmą, dla której głównym celem jest opieka. Jako lider na rynku usług opiekuńczych aktywnie działamy w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Bułgarii, Rumunii oraz Polsce. Niezależnie od stanowiska, na które aplikujesz, możemy Cię zapewnić – Twoja obecność w Centrali lub jednym z ponad 50 oddziałów w całej Polsce będzie miała realny wpływ na to, co się dzieje w naszej organizacji.  Chcesz wiedzieć więcej? Przyjdź do naszego biura lub odwiedź stronę internetową www.promedica24.pl – z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.

Miejsce pracy: mazowieckie Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Opieka nad serwisami internetowymi o międzynarodowym zasięgu
  • Wdrażanie usprawnień technologicznych i projektowych zgodnie z obowiązującymi trendami i najwyższą jakością
  • Rozbudowa serwisów zgodnie z zasadami UX
  • Wprowadzanie i organizacja treści stron internetowych przy użyciu CMS (Wordpress)
  • Współpraca z agencją realizująca prace programistyczne
  • Stałe poszukiwanie szans usprawnień serwisu pod kątem użytkownika oraz biznesowym

Wymagania:

  • Co najmniej dobra znajomość i doświadczenie w pracy z Wordpress’em
  • Znajomość HTML, CSS, JavaScript/jQuery
  • Rozumienie zasad UX oraz Usability, wyczucie estetyki
  • Bardzo dobra organizacja pracy, skrupulatność i wysokie zaangażowanie
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Co najmniej podstawowa znajomość języka PHP - mile widziane
  • Obsługa programów graficznych (Adobe Phtoshop) - mile widziane

Od nas dla Ciebie:

  • Przyjazna atmosfera
  • Umowa o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia)
  • Kompleksowe wdrożenie
  • Możliwości rozwoju – szkolenia
  • Dogodna lokalizacja biura
  • Karta Multisport
  • Opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Ubezpieczenie grupowe
przycisk

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Do przesłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy przez spółkę Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807), przy Al. Jerozolimskich 94 oraz przez spółki należące do grupy kapitałowej Promedica Care Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn.29/08/97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883 ze zm.) Jednocześnie oświadczam, że jestem świadomy/a tego, że mam prawo dostępu do treści moich danych, a także prawo ich poprawiania oraz tego, że podanie danych jest dobrowolne”