Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista ds. Systemów IT

TP TELTECH Sp. z o.o.

Olsztyn

76 dni temu

Jesteś otwarty na zdobywanie nowych doświadczeń? Chcesz stawiać czoło wyzwaniom w pełnym motywacji środowisku? Dołącz do zespołu TP TELTECH i razem z nami buduj swoją karierę.

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Olsztyn
Nr ref.: WIT/2019

Zadania:

  • Zespołowe współtworzenie kodu funkcjonalnego w systemach informatycznych.
  • Testowanie, weryfikacja i naprawa błędów współtworzonego kodu.
  • Wdrażanie produkcyjne nowych funkcjonalności.
  • Współtworzenie dokumentacji technicznej, podręczników użytkownika i plików pomocy dla nowych funkcjonalności.
  • Prowadzenie szkoleń pracowników w zakresie programów i systemów komputerowych w celu prawidłowego ich wykorzystania.
  • Wspieranie użytkownika końcowego w fazie wdrażania produkcyjnego nowych funkcjonalności: przyjmowanie zgłoszeń o błędach, instruktaż stanowiskowy.
Wymagania:
  • Wykształcenie co najmniej wyższe zawodowe (licencjat) w kierunku informatyka lub pokrewnym.
  • Umiejętność i doświadczenie w tworzeniu kodu w językach: PHP, JavaScript (jQuery/AngularJS/Vue), CSS
  • Znajomość programowania obiektowego, programowania zgodnego ze wzorcem MVC (Model-View-Controller)
  • Znajomość technologii wykorzystywanych w tworzeniu WebServices (np. SOAP, REST)
  • Znajomość zagadnień sieciowych, Active Directory, bezpieczeństwa teleinformatycznego.
  • Mile widziane umiejętności i doświadczenie w zakresie tworzenia aplikacji mobilnych na systemy Android / Apple IoS.
  • Dobra organizacja pracy, komunikatywność, umiejętność budowania dobrych relacji z ludźmi, innowacyjność, samodzielność, umiejętność pracy pod presją czasu, chęć ciągłego rozwijania swojej wiedzy.
  • Prawo jazdy kat. B oraz praktyka w prowadzeniu samochodu.
Oferujemy:
  • Współpracę w oparciu o umowę B2B.
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • Zapewnienie niezbędnych narzędzi wykonywania usług.
  • Specjalistyczne szkolenia zapewniające rozwój.

Poznaj

TP Teltech Sp. z o.o.

SIEDZIBA FIRMY
TP Teltech Sp. z o.o.
Al. Tadeusza Kościuszki 5/7
90-418 Łódź

Dlaczego warto?

Jesteśmy częścią Grupy Kapitałowej Orange Polska S.A. Prowadzimy inwestycje na terenie całego kraju. Głównym obszarem naszej działalności jest dostarczanie Klientom z sektora B2B najnowocześniejszych rozwiązań telekomunikacyjnych i teleinformatycznych. Chcemy, by naszą Firmę tworzyli zaangażowani i kompetentni pracownicy.
Dlatego TP Teltech tworzy środowisko pracy sprzyjające wymianie wiedzy i rozwojowi. Pracownicy mogą podnosić swoje kwalifikacje, uczestnicząc w specjalistycznych szkoleniach technicznych, zdobywając dodatkowe uprawnienia lub korzystając z katalogu szkoleń on-line, e-booków i zadań rozwojowych w systemie e-learningowym.
Dodatkowo prowadzimy Fiber Expert School, czyli program szkoleń i certyfikacji dla Partnerów Technicznych w zakresie przygotowania do projektowania i budowy abonenckich sieci światłowodowych w technologii FTTH.

Proces rekrutacji

KrokSelekcja aplikacji
KrokRozmowa telefoniczna
KrokSpotkanie z managerem
KrokDecyzja
Poznaj stanowisko: Specjalista ds. IT
Specjalista ds. IT – pracownik na tym stanowisku jest odpowiedzialny za bezpośrednie wsparcie techniczne użytkowników, instalacje i konfiguracje sprzętu i oprogramowania, instalacje okablowania oraz konfigurację sieci LAN, WAN, Wybór i zakup sprzętu, oprogramowania i usług teleinformatycznych, prowadzenie ewidencji i rozliczanie zakupów sprzętu, oprogramowanie i usługi oraz pomoc przy wszelkich pracach działu ...
Praca Specjalista ds. IT