Stażysta w Dziale Finansów (staż płatny)

ALSTOM Konstal S.A.

Chorzów

18 dni temu

Jesteśmy światowym liderem branży rolling stock. Konstruujemy i produkujemy pociągi metra, pociągi regionalne i tramwaje nowej generacji. Współpracujemy z klientami z całego świata - między innymi z Niemiec, Włoch, Holandii, Arabii Saudyjskiej i Dubaju. Cenimy sobie różnorodność zespołów i dbamy o rozwój ich kompetencji.
Dołącz do nas!

ALSTOM KONSTAL S.A. w Chorzowie w związku z dynamicznym  rozwojem poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Chorzów

GŁÓWNE ZADANIA STAŻYSTY:
  • Wsparcie działu księgowości lub działu kontrolingu w realizacji bieżących zadań

DOŁĄCZ DO NAS, JEŚLI:
  • Posiadasz wykształcenie wyższe kierunkowe lub jesteś studentem ostatniego roku I lub II stopnia
  • Znasz Pakiet Microsoft Office (szczególnie Excel)
  • Szybko się uczysz
  • Jesteś dyspozycyjny 5 dni w tygodniu
  • Znasz język angielski na poziomie A2
  • Masz zdolności analityczne i gotowość do szybkiego przyswajania wiedzy
OFERUJEMY:
  • Płatny staż na okres 8 miesięcy
  • Wsparcie doświadczonych pracowników w trakcie realizacji zadań
  • Możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia zawodowego i wyjątkowych kompetencji współpracując w zespołach w ramach struktur międzynarodowych
  • Możliwość nauki obsługi systemów: SAP, System elektronicznego obiegu faktur, Arkusz kalkulacyjny, Bazy VBA
UWAGA: W związku z nowymi przepisami RODO prosimy, aby do CV dołączyć następujące klauzule: Zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w prowadzonym przez ALSTOM Konstal S.A. procesie rekrutacyjnym. Równocześnie wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego wizerunku do celów prowadzonego w Alstom Konstal S.A. procesu rekrutacyjnego (dotyczy osób dołączających zdjęcie do CV).

Poznaj

Dlaczego warto wybrać Alstom ?

150 lat tradycji w produkcji taboru szynowego i kolejowego. Realizujemy produkty wg. najnowszych rozwiązań technicznych oraz najwyższych standardów produkcji. Know – How światowego lidera produkcji taboru.

Alstom – jako promotor zrównoważonego transportu, rozwija i dystrybuuje systemy, urządzenia i usługi dla sektora kolejowego. Alstom posiada najszerszą ofertę rozwiązań w branży, od pociągów wielkich prędkości, po pociągi metra i tramwaje oraz usługi dla klientów (utrzymanie, modernizacja) oraz systemy sterowania ruchem kolejowym i infrastrukturą. Alstom jest światowym liderem zintegrowanych systemów kolejowych. Alstom, z siedzibą główną we Francji, jest obecny w ponad 60 krajach, zatrudniając dzisiaj 31 000 pracowników.

Proces rekrutacji

KrokAPLIKACJA ON LINE
KrokROZMOWA TELEFONICZNA
KrokSPOTKANIE REKRUTACYJNE
KrokPROPOZYCJA WSPÓŁPRACY
Poznaj stanowisko: Stażysta
Stażysta – osoba, która odbywa staż zawodowy w miejscu pracy. Staż może mieć formę płatną lub bezpłatną. Najczęściej stażysta ma przydzielonego mentora, osobę, która uczy go zawodu. Jedną z form stażu zawodowego jest staż podyplomowy. Do głównych obowiązków stażysty należy: przestrzeganie ustalonego przez organizatora rozkładu czasu pracy, sumienne i staranne wykonywanie zadań objętych programem stażu ...
Praca Stażysta