Newest jobs

Zobacz więcej ofert pracy

Swipe left or right
to go to next or previous job

Ustawiacz maszyn

Trenkwalder

Kęty

138 days ago

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Dla naszego Klienta, producenta osłon akumulatorowych/kieszeni wielorurkowych do elektrody dodatniej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Kęty
Nr ref.: UM/KET/0219
Obowiązki:
  • zapewnienie ciągłości produkcji - uzupełnianie półproduktu w linii technologicznej,
  • bezpośredni nadzór nad procesem produkcyjnym,
  • ustawianie i przezbrajanie maszyn,
  • usprawnianie procesów produkcyjnych,
  • dbanie o stan techniczny maszyn,
  • diagnozowanie awarii, raportowanie o problemach,
  • bieżące i okresowe naprawy maszyn,
  • prowadzenie dokumentacji maszyn produkcyjnych,
  • odpowiedzialność za terminowość przeglądów technicznych.
Wymagania:
  • wykształcenie techniczne (mechanik, elektromechanik),
  • ugruntowana wiedza ogólnotechniczna w zakresie mechaniki i pneumatyki,
  • znajomość rysunku technicznego,
  • min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • uprawnienia SEP do 1 kV - mile widziane,
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie bezpośrednio przez firmę naszego klienta,
  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie - od 28 zł brutto/godz., w zależności od doświadczenia i kompetencji - istnieje możliwość negocjacji warunków finansowych,
  • premie świąteczne, premia motywacyjna (co kwartał), pakiet medyczny,
  • możliwość rozwoju, zdobycia ciekawego doświadczenia.

Osoby zainteresowane zapraszamy do złożenia CV w naszym biurze w Bielsku-Białej, ul. Barlickiego 21/6. Tel.: 691 500 310 lub 33 816 00 46 (w godz. 8.00-16.00).

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Agencja zatrudnienia nr cert. 136.

Explore

Trenkwalder

Poznaj Trenkwalder Polska

Zajmujemy się łączeniem ludzi. Z nami znajdziesz pracę dopasowaną do Twoich wymagań, kompetencji i ambicji. Mamy do zaoferowania różne stanowiska: od praktykanckich i stażowych przez asystenckie i specjalistyczne po najwyższe posady kierownicze i dyrektorskie. Zatrudniamy zarówno do pracy tymczasowej, jak i na stałe. Jesteśmy blisko Ciebie. Masz nasze pełne wsparcie.

Od 2005 roku w Polsce, a od 30 lat na świecie łączymy świetnych pracowników z dobrymi pracodawcami. Jesteśmy synonimem najlepszych praktyk HR. Działamy kompleksowo, pomożemy Ci w codziennej pracy oraz kwestiach kadrowo-płacowych. Nie wiesz jeszcze z czym związać przyszłość? Porozmawiaj z naszym konsultantem. Chętnie pomożemy Ci z sukcesem wejść na rynek pracy, zaplanować karierę i znaleźć satysfakcjonującą posadę. W Polsce mamy ponad 40 biur - z łatwością nas znajdziesz.

Get to know the position: Elektromechanik

Zadaniem elektromechanika w najszerszym ujęciu jest projektowanie, wykonywanie, obsługa i naprawa urządzeń elektrycznych różnego rodzaju – począwszy od sprzętów domowych AGD i RTV, poprzez instalacje elektryczne w samochodzie, na zaawansowanych maszynach i urządzeniach specjalistycznych kończąc. W branży motoryzacyjnej, elektromechanik zajmuje się jednak głównie badaniem i analizowaniem stanu technicznego ...
Elektromechanik Job Elektromechanik

Search jobs by:

Dolnośląskie:
Wrocław (708)
Wałbrzych (64)
Legnica (102)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (303)
Toruń (153)
Lubelskie:
Lublin (273)
Chełm (43)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (818)
Tarnów (77)
Nowy Sącz (81)
Mazowieckie:
Warszawa (2150)
Radom (181)
Płock (104)
Opolskie:
Opole (257)
Nysa (67)